Kenteken check VGS-02-T

Nissan NV300 1.6 dCi 125 L2

NL
VGS-02-T
Carscanner Score
6.5
6.5

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

10k tot 13k

Catalogusprijs

€ 41.411

BPM

€ 10.041,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2021

Tenaamstelling

11 jan 2022

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Nissan NV300 écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport VGS-02-T
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Nissan NV300 1.6 dCi 125 L2
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
177 km/u

Deze Nissan NV300 met kenteken VGS-02-T is op kenteken gezet in 2021. De nieuwwaarde van deze Nissan bedroeg € 41.411. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 125 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 177 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.1 l/100 km. Met 1.835 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 114 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 12.200.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.598 cm³
Vermogen 125 pk (92 kW)
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Verbruik (gecombineerd) 6.1 l/100 km
Milieuclassificatie 6
Carrosserie Overig
Aantal zitplaatsen / deuren 3 / 2
Lengte × breedte × hoogte 5,40 × 1,96 × 1,97 m
Wielbasis 3,50 m
Rijklaar gewicht 1.835 kg
Technische max. massa voertuig 3.040 kg
Tenaamstelling 11 jan 2022 ↓
Eerste registratie 12 feb 2021
Eerste toelating in Nederland 12 feb 2021
APK vervaldatum 12 feb 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
Airconditioning
Parkeersensoren

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Nissan van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 12.900

Bij een handelaar

€ 12.200

Bij een particulier

€ 11.600

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 10.400

Particuliere verkoop

€ 11.600

Verwachte statijd

238 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 691 per maand
PER MAAND
Motorrijtuigenbelasting € 162
Brandstof € 158
Verzekering (WA) € 146
Onderhoud & reparatie € 113
Afschrijving € 92
Banden € 21

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 20 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats Ede
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats Ede gld
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
06 mrt 2021 Prijsverlaging −€ x.xxx
Nog 2 advertenties en 2 prijzen · bekijk in premium
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 23 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats Ede
Bron 2 bronnen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 189 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats Ede
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 30 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 12 feb 2021

    Eerste registratie

    Nissan NV300

  • 12 feb 2021

    Eigenaar wijziging

    11 maanden
  • 11 jan 2022

    Huidige eigenaar

    4 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

3 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2023
!
2024
!
2025
!
2026
APK geldig tot
12 februari 2027
Keuringen
4 keuringen
!
Adviespunten
4 punten
4 feb 2026
!Adviespunt
!

APK Keuring 2026

om 14:06
!Adviespunt
Remmen
Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken
29 jan 2025
!Adviespunt
!

APK Keuring 2025

om 15:57
!Adviespunt
Banden & wielen
! Bandenspanning niet op juiste waarde (4x)
Verlichting
! Remlicht werkt niet (goed)
1 feb 2024
!Adviespunt
!

APK Keuring 2024

om 14:37
!Adviespunt
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxx xxxxx xxx xxxxxxxxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
1 feb 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van VGS-02-T is geldig tot 12 februari 2027, nog 3 maanden.
Carscanner schat de marktwaarde van deze Nissan NV300 op ongeveer € 12.200, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
VGS-02-T heeft volgens de RDW 2 tenaamstellingen gehad sinds de eerste Nederlandse registratie. Dat aantal telt elke registratiewissel, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Deze Nissan NV300 is 6 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 13 februari 2021 en voor het laatst op 17 december 2021. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.
De laatst bekende kilometerstand van VGS-02-T komt uit een advertentie van 17 december 2021 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, deze Nissan NV300 is geen importauto. De auto is op 12 februari 2021 direct in Nederland op kenteken gezet.
Voor VGS-02-T zijn geen terugroepacties geregistreerd.
Deze Nissan NV300 staat sinds 11 januari 2022 op de huidige naam, inmiddels 4 jaar en 10 maanden.

Algemene informatie

Model Nissan NV300 gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2021
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 750 · ± 2 jaar
Productieperiode 7 okt 2016 – 3 feb 2022
Geregistreerde auto's in NL 879 waarvan 3 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 48 van 879 · 5% waarvan 3 in de laatste 12 maanden

Historie

Nissan NV300 gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2016 20 registraties · 3 import 20 3 € 40.433,- € 9.672,- Gem. nieuwprijs € 40.433,- · Gem. BPM € 9.672,-
2017 285 registraties · 19 import 285 19 € 40.616,- € 9.853,- Gem. nieuwprijs € 40.616,- · Gem. BPM € 9.853,-
2018 207 registraties · 14 import 207 14 € 41.395,- € 10.230,- Gem. nieuwprijs € 41.395,- · Gem. BPM € 10.230,-
2019 280 registraties · 10 import 280 10 € 40.473,- € 10.252,- Gem. nieuwprijs € 40.473,- · Gem. BPM € 10.252,-
2020 84 registraties · 2 import 84 2 € 42.164,- € 10.226,- Gem. nieuwprijs € 42.164,- · Gem. BPM € 10.226,-
2021 deze auto 2 registraties · 0 import 2 0 € 42.522,- € 10.377,- Gem. nieuwprijs € 42.522,- · Gem. BPM € 10.377,-
2022 1 registratie · 0 import 1 0 € 45.371,- € 10.982,- Gem. nieuwprijs € 45.371,- · Gem. BPM € 10.982,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
V-693-XH 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-353-VK 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-545-TV 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBK-38-B 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-097-LJ 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VSF-69-Z 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-698-ZD 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGD-08-F 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-200-FD 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-593-VH 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 10 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
VGS-72-N 2026-09-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-942-FS 2026-09-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDF-62-H 2026-09-21 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-595-TZ 2026-10-04 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-796-VB 2026-09-21 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-840-GP 2026-09-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-125-RT 2026-09-13 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-64-LNS 2026-09-08 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBB-53-R 2026-09-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBD-17-S 2026-09-01 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-943-GZ 2026-08-25 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-944-XV 2026-08-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-772-GG 2026-08-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGR-56-X 2021-06-15 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGS-76-J 2021-01-23 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGR-14-P 2021-09-28 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-630-ZG 2020-06-09 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBV-96-P 2020-09-03 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKZ-80-T 2023-01-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFG-41-B 2024-09-05 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-789-HJ 2023-06-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VRH-05-B 2023-02-23 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGS-73-N 2021-07-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VPH-70-F 2022-04-23 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBK-52-P 2023-09-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDN-84-R 2023-03-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-307-LF 2023-05-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VRZ-86-N 2023-05-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGT-19-L 2021-12-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-746-SB 2024-03-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van VGS-02-T delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X