Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 48.829
€ 11.808,-
Nee
2020
2023-07-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken VGP-30-H is op kenteken gezet in 2020. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 48.829. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 122 pk. Dit model beschikt over een 1997 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 170 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.844 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1039 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 15.750.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 195 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1844 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2910 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2023-07-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-08-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-08-03 |
| APK vervaldatum | 2026-08-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 15.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.890 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vivaro
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Diverse boutverbindingen aan de achteras en rembevestiging niet aangehaald volgens de juiste specificatie.
Delen van de wielophanging achteras en/of bevestiging van het remsysteem kunnen loskomen waardoor men de controle over het voertuig kan verliezen.
Diverse bevestigingsbouten van de achteras en remsysteem dienen te worden nagetrokken met het juiste aanhaalkoppel. Een aantal bouten moeten worden vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 15.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 128.401 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 50 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 556 |
| Periode | 2019-06-27 - 2024-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4796 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Aantal import auto's | 460 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-77-DSH | |||
| V-36-PGF | |||
| VTZ-18-L | |||
| VNZ-31-R | |||
| V-39-GTN | |||
| VFG-17-N | |||
| VTK-63-K | |||
| VFD-93-N | |||
| VFN-86-K | |||
| VHF-76-F | |||
| VNB-22-B | |||
| VXD-43-T | |||
| V-47-PKN | |||
| VJZ-62-H | |||
| VNB-20-B | |||
| VLV-86-L | |||
| VHS-12-T | |||
| VKX-71-N | |||
| VJD-20-J | |||
| VHD-63-D | |||
| VLX-89-K | |||
| VJK-78-V | |||
| V-26-PKD | |||
| VHV-32-D | |||
| VNR-71-P | |||
| VPF-88-K | |||
| VPH-67-P | |||
| VSB-60-P | |||
| VRX-67-H | |||
| VPZ-40-N |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-47-PGP | 2026-05-10 | |||
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| V-19-PGG | 2026-05-01 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 | |||
| VVR-25-P | 2026-05-21 | |||
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| VRX-90-J | 2026-05-13 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 | |||
| VLX-03-V | 2026-05-20 | |||
| VVF-12-F | 2026-05-12 | |||
| VLP-94-T | 2026-05-12 | |||
| VDX-79-B | 2026-05-12 | |||
| V-46-NPB | 2026-05-11 | |||
| VJF-02-N | 2026-05-11 |