Kenteken check VGK-37-D

Mercedes-Benz Sprinter

NL
VGK-37-D
Carscanner Score
5.2
5.2

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Premium

Bekijk wat deze Mercedes-Benz Sprinter écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Import-check en eigenarenhistorie
Rapport VGK-37-D
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Import check

Specificaties

Merk & type
Mercedes-Benz Sprinter
Transmissie
Automaat
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
160 km/u

Deze Mercedes-Benz Sprinter met kenteken VGK-37-D is op kenteken gezet in 2016. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 53.445. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. Dit model beschikt over een 2143 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met 2.355 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig moet over 1502 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 6.600.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 2.143 cm³
Vermogen 163 pk (120 kW)
Versnellingen 7
Transmissie Automaat
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 8.3 l/100 km
Verbruik (snelweg) 7.8 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 8 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Carrosserie Overig
Aantal zitplaatsen / deuren 3 / 6
Lengte × breedte × hoogte 5,93 × 1,99 × 2,71 m
Wielbasis 3,67 m
Rijklaar gewicht 2.355 kg
Technische max. massa voertuig 3.500 kg
Eerste registratie 21 mrt 2016
Eerste toelating in Nederland 12 sep 2020 ↓
APK vervaldatum 09 sep 2022 ↓
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 6.900

Bij een handelaar

€ 6.600

Bij een particulier

€ 6.300

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 5.600

Particuliere verkoop

€ 6.300

Verwachte statijd

16 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 865 per maand
PER MAAND
Motorrijtuigenbelasting € 230
Verzekering (WA) € 207
Brandstof € 207
Onderhoud & reparatie € 125
Afschrijving € 60
Banden € 36

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Periode online 51 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats BARNEVELD
Foto advertentie Foto advertentie
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 3 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats BARNEVELD
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 8 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

  • 21 mrt 2016

    Eerste registratie

    Mercedes-Benz Sprinter

  • 12 sep 2020

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 4 jaren
  • 21 mrt 2016

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 12 sep 2020

    Eigenaar wijziging

    1 jaar en 10 maanden
  • 01 aug 2022

    Huidige eigenaar

    4 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 12.904

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

?
2021
APK geldig tot
9 september 2022
Keuringen
1 keuring
7 sep 2021
Onbekend
?

APK Keuring 2021

om 16:21
Onbekend
Xxxxxx & xxxxxx
Xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxx
Xxxxx- xx xxxxxxxxxx xxx xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxx 1,0 xx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van deze Mercedes-Benz Sprinter is op 9 september 2022 verlopen, inmiddels 4 jaar en 2 maanden geleden. Zonder geldige APK mag de auto de openbare weg niet op.
VGK-37-D is geïmporteerd: de eerste toelating was op 21 maart 2016, de Nederlandse registratie volgde op 12 september 2020.
Carscanner schat de marktwaarde van deze Mercedes-Benz Sprinter op ongeveer € 6.600, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
De laatst bekende kilometerstand van deze Mercedes-Benz Sprinter komt uit een advertentie van 15 augustus 2022 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Voor VGK-37-D zijn geen terugroepacties geregistreerd.
De nieuwprijs van VGK-37-D was volgens de RDW € 53.445, inclusief btw en BPM.
VGK-37-D is 2 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 19 juli 2020 en voor het laatst op 15 augustus 2022. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.
VGK-37-D is voor het eerst toegelaten op 21 maart 2016. Op basis van die datum geldt 2016 als bouwjaar.

Algemene informatie

Model Mercedes-Benz Sprinter gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2016
€
Gem. recente vraagprijs € 13.997,-
KM
Gem. recente kilometerstand 245.055 km
#
Recent aangeboden 2 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 969 · ± 3 jaar
Productieperiode 31 aug 2011 – 30 aug 2018
Geregistreerde auto's in NL 778 waarvan 1 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 177 van 778 · 23% waarvan 1 in de laatste 12 maanden

Historie

Mercedes-Benz Sprinter gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2011 14 registraties · 6 import 14 6 € 50.236,- € 12.255,- Gem. nieuwprijs € 50.236,- · Gem. BPM € 12.255,-
2012 82 registraties · 11 import 82 11 € 54.874,- € 13.314,- Gem. nieuwprijs € 54.874,- · Gem. BPM € 13.314,-
2013 64 registraties · 13 import 64 13 € 55.213,- € 13.281,- Gem. nieuwprijs € 55.213,- · Gem. BPM € 13.281,-
2014 118 registraties · 28 import 118 28 € 56.851,- € 13.665,- Gem. nieuwprijs € 56.851,- · Gem. BPM € 13.665,-
2015 131 registraties · 38 import 131 38 € 55.159,- € 13.112,- Gem. nieuwprijs € 55.159,- · Gem. BPM € 13.112,-
2016 deze auto 155 registraties · 33 import 155 33 € 57.389,- € 13.840,- Gem. nieuwprijs € 57.389,- · Gem. BPM € 13.840,-
2017 143 registraties · 35 import 143 35 € 59.790,- € 14.434,- Gem. nieuwprijs € 59.790,- · Gem. BPM € 14.434,-
2018 71 registraties · 13 import 71 13 € 59.792,- € 14.412,- Gem. nieuwprijs € 59.792,- · Gem. BPM € 14.412,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VR-091-P 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-557-FZ 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VV-057-L 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VF-280-S 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKB-48-D 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VN-323-R 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-362-FP 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-314-FX 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-41-JST 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 9 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
VL-349-J 2026-10-16 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-VZZ-60 2026-09-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VH-199-N 2026-09-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-VST-34 2026-09-28 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKJ-66-X 2026-09-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-VSN-47 2026-09-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-541-FS 2026-09-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-VVV-40 2026-09-01 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VL-877-X 2026-08-31 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VSH-16-H 2026-08-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VX-724-B 2026-08-27 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZ313B 2020-10-06 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJ-561-S 2023-03-23 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VX-580-T 2024-03-25 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VK-100-X 2021-10-21 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-579-GF 2024-01-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-463-FH 2023-08-03 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-941-LP 2024-08-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-027-LL 2026-06-30 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-828-HP 2024-09-23 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-137-FT 2021-09-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-071-PB 2023-12-07 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VT-116-B 2025-11-12 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJL-40-T 2025-05-28 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKX-31-X 2026-07-21 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VK-992-F 2025-03-14 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VD-046-J 2024-10-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-638-RR 2023-08-31 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJ-731-L 2022-04-21 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VS-066-D 2022-03-31 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van VGK-37-D delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X