Kenteken check VDL-66-K

Škoda Fabia Combi 1.0 TSI 95pk

NL
VDL-66-K
Carscanner Score
7.3
7.3

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

11k tot 14k

Catalogusprijs

€ 64.268

BPM

€ 15.475,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Ja, 2020

Bouwjaar

2017

Tenaamstelling

23 dec 2021

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Škoda Fabia Combi écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Import-check en eigenarenhistorie
Rapport VDL-66-K
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Import check

Specificaties

Merk & type
Škoda Fabia Combi 1.0 TSI 95pk
Transmissie
Automaat
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
160 km/u

Deze Škoda Fabia Combi met kenteken VDL-66-K is afkomstig uit het bouwjaar 2017. Dit voertuig is in oktober 2020 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Škoda was € 64.268. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 157 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2287 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.7 l/100 km. Een fors gewicht van 2.424 kg geeft extra rijcomfort. De auto wisselde in 2021 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 13.000.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 2.287 cm³
Vermogen 156 pk (115 kW)
Koppel 380 Nm
Versnellingen 8
Transmissie Automaat
Aandrijving Achterwielaandrijving
Brandstof Diesel
Verbruik (gecombineerd) 7.7 l/100 km
Milieuclassificatie 6
Actieradius op een volle tank (NEDC) 909 km
Carrosserie Bestelwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 3 / 4
Lengte × breedte × hoogte 5,19 × 2,01 × 2,28 m
Wielbasis 3,00 m
Rijklaar gewicht 2.424 kg
Technische max. massa voertuig 3.300 kg
Bagageruimte 7.300 l
Tankinhoud 70 l
215 mm
215/65 R16 Voor
215
breedte (mm)
65
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 6,5J × 16
225 mm
225/65 R16; 235/65 R16 Achter
225
breedte (mm)
65
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 6,5J × 16
Tenaamstelling 23 dec 2021 ↓
Eerste registratie 22 mei 2017
Eerste toelating in Nederland 31 okt 2020 ↓
APK vervaldatum 05 jan 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
Airconditioning
Automaat

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Škoda van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 13.600

Bij een handelaar

€ 13.000

Bij een particulier

€ 12.300

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 11.000

Particuliere verkoop

€ 12.300

Verwachte statijd

33 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 914 per maand
PER MAAND
Motorrijtuigenbelasting € 230
Verzekering (WA) € 207
Brandstof € 200
Afschrijving € 132
Onderhoud & reparatie € 130
Banden € 14

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 81 dagen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
04 mei 2020 Prijsverlaging −€ x.xxx
03 okt 2020 Prijsverlaging −€ x.xxx
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 19 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

3 recente eigenaren

  • 22 mei 2017

    Eerste registratie

    Škoda Fabia Combi

  • 31 okt 2020

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 3 jaren
  • 31 okt 2020

    Eigenaar wijziging

    9 maanden
  • 12 aug 2021

    Eigenaar wijziging

    4 maanden
  • 23 dec 2021

    Huidige eigenaar

    4 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 15.475

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2020
2021
2022
2023
2024
!
2026
APK geldig tot
5 januari 2027
Keuringen
6 keuringen
!
Adviespunten
2 punten
5 jan 2026
!Adviespunt
!

APK Keuring 2026

om 10:43
!Adviespunt
Stuurinrichting
! Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm
Overig
! Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen
6 nov 2024
Goedgekeurd

APK Keuring 2024

om 16:52
Goedgekeurd
6 nov 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

Goedgekeurd
6 nov 2022
Goedgekeurd

APK Keuring 2022

Goedgekeurd
6 nov 2021
Goedgekeurd

APK Keuring 2021

Goedgekeurd
6 nov 2020
Goedgekeurd

APK Keuring 2020

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

VDL-66-K heeft volgens de RDW 3 tenaamstellingen gehad sinds de eerste Nederlandse registratie. Dat aantal telt elke registratiewissel, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Deze Škoda Fabia Combi is geïmporteerd. De eerste toelating was op 22 mei 2017, de Nederlandse registratie volgde op 31 oktober 2020.
De APK van VDL-66-K is geldig tot 5 januari 2027, nog 3 maanden.
Carscanner schat de marktwaarde van deze Škoda Fabia Combi op ongeveer € 13.000, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
De laatst bekende kilometerstand van VDL-66-K komt uit een advertentie van 28 oktober 2020 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Voor VDL-66-K zijn geen terugroepacties geregistreerd.
VDL-66-K staat sinds 23 december 2021 op de huidige naam, inmiddels 4 jaar en 9 maanden.
De nieuwprijs van VDL-66-K was volgens de RDW € 64.268, inclusief btw en BPM.

Algemene informatie

Model Škoda Fabia Combi gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2017
€
Gem. recente vraagprijs € 8.750,-
KM
Gem. recente kilometerstand 214.150 km
#
Recent aangeboden 6 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 690 · ± 2 jaar
Productieperiode 9 sep 2016 – 14 nov 2019
Geregistreerde auto's in NL 899 waarvan 2 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 351 van 899 · 39% waarvan 2 in de laatste 12 maanden

Historie

Škoda Fabia Combi gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2016 5 registraties · 1 import 5 1 € 66.522,- € 16.011,- Gem. nieuwprijs € 66.522,- · Gem. BPM € 16.011,-
2017 deze auto 416 registraties · 161 import 416 161 € 58.227,- € 13.966,- Gem. nieuwprijs € 58.227,- · Gem. BPM € 13.966,-
2018 328 registraties · 123 import 328 123 € 57.608,- € 13.801,- Gem. nieuwprijs € 57.608,- · Gem. BPM € 13.801,-
2019 150 registraties · 66 import 150 66 € 61.310,- € 14.751,- Gem. nieuwprijs € 61.310,- · Gem. BPM € 14.751,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VJT-65-H 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZJ-23-S 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBP-61-J 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-655-SN 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGF-15-L 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGV-07-J 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBX-71-K 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDP-24-K 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGP-58-J 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-732-ZG 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 10 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
VDK-57-L 2026-09-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHV-45-V 2026-09-16 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-826-NS 2026-09-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDP-53-K 2026-09-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKV-47-P 2026-09-09 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFR-87-S 2026-08-27 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKG-87-H 2026-08-07 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-942-NR 2026-08-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJD-06-K 2021-05-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-632-JL 2025-04-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJH-52-R 2025-07-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGH-97-S 2020-10-13 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGH-98-S 2020-10-13 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFV-80-J 2025-07-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGL-74-V 2020-09-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VLH-28-T 2021-11-18 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDJ-30-Z 2020-08-23 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDK-65-L 2020-06-05 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFP22H 2020-06-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGL-76-V 2020-10-03 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKZ-65-R 2023-08-22 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJN-02-T 2025-06-12 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFB-59-L 2024-10-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZG-27-J 2024-07-11 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-894-KP 2026-05-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGL-71-V 2020-08-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFB-55-L 2020-06-25 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDJ-01-Z 2020-06-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDJ-91-X 2020-05-08 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGJ-50-D 2021-07-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van VDL-66-K delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X