Kenteken check V-79-PTP

Volkswagen Caddy

NL
V-79-PTP
Carscanner Score
8.3
8.3

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

14k tot 17k

Catalogusprijs

€ 26.711

BPM

€ 5.367,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Ja, 2026

Bouwjaar

2020

Tenaamstelling

05 sep 2026

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Volkswagen Caddy écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Import-check en eigenarenhistorie
Rapport V-79-PTP
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Import check

Specificaties

Merk & type
Volkswagen Caddy
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Benzine
Topsnelheid
172 km/u

Deze Volkswagen Caddy met kenteken V-79-PTP is op kenteken gezet in 2020. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 26.711 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 102 pk. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Deze Caddy haalt een maximale snelheid van 172 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Dankzij 1.378 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 04-09-2028. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 16.250.

Brandstof Benzine
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 999 cm³
Vermogen 102 pk (75 kW)
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Benzine
Verbruik (WLTP) 6.9 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 5.9 l/100 km
CO₂-uitstoot 156
Milieuclassificatie 6
Carrosserie Overig
Aantal zitplaatsen / deuren 2 / 2
Lengte × breedte × hoogte 4,41 × 1,79 × 1,86 m
Wielbasis 2,68 m
Rijklaar gewicht 1.378 kg
Technische max. massa voertuig 2.046 kg
Tenaamstelling 05 sep 2026 ↓
Eerste registratie 26 aug 2020
Eerste toelating in Nederland 01 jul 2026 ↓
APK vervaldatum 04 sep 2028 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
Gunstige kilometerstand
Achterdeuren met ruiten
Achterruitwisser
Metallic lak
Parelmoerlak
Schuifdeur
Verwarmde achterruit
Warmtewerend glas
Zijschuifdeur rechts
Airconditioning
Stoelverwarming
Stuurbekrachtiging
Volledig tussenschot
Boordcomputer
Airbags voor
Alarmsysteem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Cruise control
Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
Hill hold functie
Hoofdairbags voor
Passagiersairbag
Remassistentie
Startonderbreker
Tractiecontrole
Vervolgbotsingpreventie
Zijairbags voor
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Financiering mogelijk
Start/stop systeem

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Volkswagen van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 17.000

Bij een handelaar

€ 16.250

Bij een particulier

€ 15.500

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 13.800

Particuliere verkoop

€ 15.500

Verwachte statijd

58 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 487 per maand
PER MAAND
Brandstof € 177
Onderhoud & reparatie € 88
Afschrijving € 82
Verzekering (WA) € 81
Motorrijtuigenbelasting € 44
Banden € 14

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 147 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats Klijndijk
Bron 2 bronnen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 5 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

1 recente eigenaren

  • 26 aug 2020

    Eerste registratie

    Volkswagen Caddy

  • 01 jul 2026

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 5 jaren
  • 01 jul 2026

    Eigenaar wijziging

    2 maanden
  • 05 sep 2026

    Huidige eigenaar

    1 maand
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 5.367

Afschrijvingsmethode BPM

Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx

Vaststeldatum BPM

xx xxx xxxx

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2026
APK geldig tot
4 september 2028
Keuringen
1 keuring
4 sep 2026
Goedgekeurd

APK Keuring 2026

om 09:41
Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Ja, deze Volkswagen Caddy is een importauto: voor het eerst toegelaten op 26 augustus 2020 en op 1 juli 2026 in Nederland geregistreerd.
Voor deze Volkswagen Caddy registreert de RDW één tenaamstelling sinds de eerste Nederlandse registratie. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
De geschatte dagwaarde van V-79-PTP is op dit moment circa € 16.250. Dit is een indicatie op basis van marktdata, geen taxatie.
De APK van V-79-PTP is geldig tot 4 september 2028, nog 1 jaar en 10 maanden.
De laatste tenaamstelling van V-79-PTP dateert van 5 september 2026, inmiddels 1 maand geleden.
De laatst bekende kilometerstand van V-79-PTP komt uit een advertentie van 29 augustus 2026 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor deze Volkswagen Caddy.
Volgens de RDW-registratie bedroeg de cataloguswaarde van V-79-PTP € 26.711.

Algemene informatie

Model Volkswagen Caddy gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2020
€
Gem. recente vraagprijs € 15.350,-
KM
Gem. recente kilometerstand 47.280 km
#
Recent aangeboden 6 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 1
Gemiddeld aantal dagen in bezit 263 · ± 1 jaar
Productieperiode 30 sep 2019 – 2 feb 2021
Geregistreerde auto's in NL 200 waarvan 51 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 121 van 200 · 61% waarvan 51 in de laatste 12 maanden

Historie

Volkswagen Caddy gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2019 35 registraties · 19 import 35 19 € 26.498,- € 5.248,- Gem. nieuwprijs € 26.498,- · Gem. BPM € 5.248,-
2020 deze auto 160 registraties · 99 import 160 99 € 25.376,- € 4.976,- Gem. nieuwprijs € 25.376,- · Gem. BPM € 4.976,-
2021 5 registraties · 3 import 5 3 € 27.892,- € 5.647,- Gem. nieuwprijs € 27.892,- · Gem. BPM € 5.647,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
V-86-PTR 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-15-PRZ 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-26-RDK 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXV-21-N 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-28-RJV 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-59-HTZ 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-49-PRB 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-10-PXH 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-11-PXK 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-52-PNS 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-40-PXJ 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-67-NNX 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-77-RHB 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 13 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
V-42-PVF 2026-09-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-81-PRG 2026-10-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-95-PND 2026-08-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-86-PLJ 2026-08-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXV-94-L 2026-08-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-07-PNB 2026-05-20 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-79-NGN 2026-05-20 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKB-24-F 2021-04-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VLZ-31-H 2021-11-05 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-71-JDZ 2024-11-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-39-NKD 2026-01-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-43-JPV 2024-11-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZD-52-G 2024-09-20 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-84-DKL 2024-07-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJX-32-X 2021-12-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXT-63-V 2025-07-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-41-PVF 2026-07-22 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-92-PNG 2026-06-18 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-17-LRT 2025-08-26 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZP-22-D 2024-03-29 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZN-08-J 2024-03-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZT-85-H 2024-10-13 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-32-HHF 2025-01-24 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-14-HRS 2025-04-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZV-73-F 2024-06-19 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZB-52-F 2024-02-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-13-LZL 2025-08-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-62-NKH 2026-04-09 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-35-PJX 2026-06-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-57-KLX 2025-01-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van V-79-PTP delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X