Kenteken check V-71-FGK

Volkswagen Caddy Modified Partition Wall

NL
V-71-FGK
Carscanner Score
7.1
7.1

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

23k tot 29k

Catalogusprijs

€ 43.868

BPM

€ 10.629,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2024

Tenaamstelling

29 aug 2024

Laatste kmstand

xx.xxx km

Schade & onderhoud check

Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport

  • Online schadeverleden
  • WOK status (Wacht op keuren)
  • Onderhoudshistorie
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Specificaties

Merk & type
Volkswagen Caddy Modified Partition Wall
Transmissie
Automaat
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
184 km/u

Deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall met kenteken V-71-FGK is afkomstig uit het bouwjaar 2024. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 43.868. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 123 pk. De motor heeft een inhoud van 1968 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze Caddy Modified Partition Wall haalt een maximale snelheid van 184 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.542 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 780 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-08-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 27.000.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.968 cm³
Vermogen 123 pk (90 kW)
Versnellingen 7
Transmissie Automaat
Brandstof Diesel
Verbruik (WLTP) 5.17 l/100 km
CO₂-uitstoot 135
Milieuclassificatie 6
Carrosserie Overig
Aantal zitplaatsen / deuren 2 / 2
Lengte × breedte × hoogte 4,50 × 1,86 × 1,86 m
Wielbasis 2,76 m
Rijklaar gewicht 1.542 kg
Technische max. massa voertuig 2.250 kg
Tenaamstelling 29 aug 2024 ↓
Eerste registratie 29 aug 2024
Eerste toelating in Nederland 29 aug 2024
APK vervaldatum 29 aug 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2024 ↓
Gebruikt als taxi nee
Trekhaak

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Volkswagen van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 28.500

Bij een handelaar

€ 27.000

Bij een particulier

€ 25.750

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 23.000

Particuliere verkoop

€ 25.750

Verwachte statijd

32 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 675 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 161
Brandstof € 134
Motorrijtuigenbelasting € 128
Verzekering (WA) € 128
Onderhoud & reparatie € 109
Banden € 16

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats Hengelo Ov, OV
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 4 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

1 recente eigenaren

  • 29 aug 2024

    Eerste registratie

    Volkswagen Caddy Modified Partition Wall

  • 29 aug 2024

    Huidige eigenaar

    2 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Voor V-71-FGK registreert de RDW één tenaamstelling sinds de eerste Nederlandse registratie. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Carscanner schat de marktwaarde van deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall op ongeveer € 27.000, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
De APK van V-71-FGK is geldig tot 29 augustus 2027, nog 10 maanden.
De laatst bekende kilometerstand van V-71-FGK komt uit een advertentie van 15 mei 2024 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall is geen importauto. De auto is op 29 augustus 2024 direct in Nederland op kenteken gezet.
Voor V-71-FGK zijn geen terugroepacties geregistreerd.
Deze Volkswagen Caddy Modified Partition Wall staat sinds 29 augustus 2024 op de huidige naam, inmiddels 2 jaar en 2 maanden.
Volgens de RDW-registratie bedroeg de cataloguswaarde van V-71-FGK € 43.868.

Algemene informatie

Model Volkswagen Caddy Modified Partition Wall gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2024
€
Gem. recente vraagprijs € 24.017,-
KM
Gem. recente kilometerstand 84.712 km
#
Recent aangeboden 23 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 587 · ± 2 jaar
Productieperiode 14 jul 2023 – 20 dec 2024
Geregistreerde auto's in NL 789 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 0 van 789 · 0% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Volkswagen Caddy Modified Partition Wall gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2023 226 registraties · 0 import 226 0 € 45.687,- € 11.061,- Gem. nieuwprijs € 45.687,- · Gem. BPM € 11.061,-
2024 deze auto 563 registraties · 0 import 563 0 € 48.117,- € 11.635,- Gem. nieuwprijs € 48.117,- · Gem. BPM € 11.635,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
V-28-FXN 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-73-DZF 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-87-GFK 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZV-10-K 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-85-FBF 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-20-FPG 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-79-FFK 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-55-DTV 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZG-52-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-54-DTV 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-96-DTL 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-70-DVR 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZV-38-K 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-70-DGD 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZV-99-J 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZS-73-H 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-94-GFJ 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZS-72-H 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 18 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
V-75-FGS 2026-10-08 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-87-FGK 2026-10-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-15-DHB 2026-09-22 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-09-DRB 2026-09-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZX-99-Z 2026-10-13 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-57-FHP 2026-10-04 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZX-10-F 2026-09-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-73-FGK 2026-08-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXH-01-B 2026-08-29 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-06-GBD 2026-07-26 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-90-DSF 2024-10-09 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-16-GFK 2025-07-09 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-59-GFK 2025-07-06 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-54-FSV 2025-06-06 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-46-GBD 2025-11-07 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXH-91-F 2025-10-17 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-80-J 2026-02-19 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-15-DLX 2024-07-03 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-90-DTG 2024-07-03 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-83-DLV 2024-07-03 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-81-DLV 2024-07-03 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-92-DTG 2024-06-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-23-DSZ 2024-06-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-89-DTG 2024-05-27 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-82-DLV 2024-10-13 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-27-FJN 2026-07-13 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-85-DLV 2024-09-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-94-DTG 2024-07-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-93-DTG 2024-07-19 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-77-DLV 2024-07-19 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van V-71-FGK delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X