Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 25.021
€ 6.152,-
Nee
2018
2024-01-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Citan met kenteken V-658-SZ is afkomstig uit het bouwjaar 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 25.021. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1461 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.426 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 859 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 160 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 8.100.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,32 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,84 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-11-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-11-01 |
| APK vervaldatum | 2026-11-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz Citan
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 7.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 126.839 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 684 |
| Periode | 2016-07-18 - 2020-11-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1046 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 50 | 4 | € 25.514,- | € 6.269,- |
| 2016 | 50 | 4 | € 25.514,- | € 6.269,- |
| 2017 | 302 | 6 | € 25.942,- | € 6.370,- |
| 2017 | 302 | 6 | € 25.942,- | € 6.370,- |
| 2018 | 423 | 4 | € 25.773,- | € 6.330,- |
| 2018 | 423 | 4 | € 25.773,- | € 6.330,- |
| 2019 | 253 | 1 | € 26.059,- | € 6.398,- |
| 2019 | 253 | 1 | € 26.059,- | € 6.398,- |
| 2020 | 18 | 0 | € 26.367,- | € 6.472,- |
| 2020 | 18 | 0 | € 26.367,- | € 6.472,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VZ-920-S | 2026-05-21 | |||
| V-714-XV | 2026-05-11 | |||
| V-888-KZ | 2026-05-08 | |||
| V-787-FP | 2026-05-01 | |||
| V-837-ZJ | 2026-04-23 | |||
| V-151-RP | 2026-04-15 | |||
| V-292-JK | 2026-04-08 | |||
| V-304-GS | 2026-04-04 | |||
| V-759-XB | 2026-03-11 | |||
| V-704-JP | 2026-03-10 | |||
| V-760-FV | 2026-03-09 | |||
| V-772-HT | 2026-03-06 | |||
| V-039-PT | 2026-02-03 | |||
| V-084-PT | 2026-01-21 | |||
| V-853-RL | 2026-01-20 | |||
| V-447-SR | 2026-01-14 | |||
| V-567-TF | 2025-12-20 | |||
| V-311-TG | 2025-12-10 | |||
| V-792-TX | 2025-11-13 | |||
| V-176-RP | 2025-10-30 | |||
| V-668-NP | 2025-09-24 | |||
| V-647-LJ | 2025-08-27 | |||
| V-108-LH | 2025-08-05 | |||
| V-848-PG | 2025-07-18 | |||
| V-913-NV | 2025-05-01 | |||
| V-936-LL | 2025-04-15 | |||
| V-354-LV | 2025-04-06 | |||
| V-818-ST | 2025-03-15 | |||
| V-416-SF | 2025-02-24 | |||
| V-513-RP | 2025-02-24 |