Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 24.378
€ 5.986,-
Nee
2017
2023-08-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Berlingo met kenteken V-636-FH is afkomstig uit het bouwjaar 2017. Destijds had deze Citroën een catalogusprijs van € 24.378 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1560 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.3 l/100 km. Dankzij 1.367 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 02-05-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1367 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1940 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-03-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-03-28 |
| APK vervaldatum | 2027-05-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën Berlingo gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 5.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.800 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Berlingo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 5.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 111.136 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 890 |
| Periode | 2015-06-27 - 2019-06-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1783 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 151 | 0 | € 23.781,- | € 5.844,- |
| 2015 | 151 | 0 | € 23.781,- | € 5.844,- |
| 2016 | 556 | 1 | € 23.726,- | € 5.831,- |
| 2016 | 556 | 1 | € 23.726,- | € 5.831,- |
| 2017 | 613 | 2 | € 24.083,- | € 5.916,- |
| 2017 | 613 | 2 | € 24.056,- | € 5.910,- |
| 2018 | 433 | 0 | € 24.492,- | € 6.025,- |
| 2018 | 433 | 0 | € 24.492,- | € 6.025,- |
| 2019 | 30 | 0 | € 24.087,- | € 5.930,- |
| 2019 | 30 | 0 | € 24.087,- | € 5.930,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-262-RK | |||
| V-462-LZ | |||
| V-271-RK | |||
| V-645-PB | |||
| V-792-SB | |||
| V-739-FB | |||
| V-261-HB | |||
| V-497-LT | |||
| VZ-001-N | |||
| V-614-VG | |||
| V-057-KP | |||
| VT-689-S | |||
| V-693-TL | |||
| VZ-506-Z | |||
| VZ-036-S | |||
| V-263-HB | |||
| V-094-BB | |||
| VT-416-P | |||
| VV-697-R | |||
| V-458-PZ | |||
| V-262-HB | |||
| V-496-GF | |||
| VS-272-B | |||
| V-913-PF | |||
| V-976-RL | |||
| V-888-PP | |||
| VX-650-N | |||
| V-662-LJ | |||
| VR-808-B | |||
| V-753-BJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VV-876-F | 2026-05-19 | |||
| VZ-621-V | 2026-05-18 | |||
| V-386-GV | 2026-05-12 | |||
| V-129-FN | 2026-05-11 | |||
| V-990-KG | 2026-05-07 | |||
| V-894-JT | 2026-05-01 | |||
| V-309-JG | 2026-04-21 | |||
| VR-047-J | 2026-04-21 | |||
| V-690-PK | 2026-04-18 | |||
| VS-114-T | 2026-04-17 | |||
| V-715-LP | 2026-04-13 | |||
| V-264-RK | 2026-03-24 | |||
| VX-771-D | 2026-04-13 | |||
| V-165-DS | 2026-04-09 | |||
| V-661-LR | 2026-04-07 | |||
| V-934-JG | 2026-04-01 | |||
| VR-310-H | 2026-03-31 | |||
| V-808-GJ | 2026-03-31 | |||
| V-094-GN | 2026-03-24 | |||
| V-631-PD | 2026-03-16 | |||
| VX-284-K | 2026-03-13 | |||
| V-337-PB | 2026-03-11 | |||
| VX-344-B | 2026-03-10 | |||
| V-086-BT | 2025-02-24 | |||
| VX-732-L | 2023-09-11 | |||
| V-769-JP | 2023-05-24 | |||
| VX-652-N | 2021-08-06 | |||
| V-670-BD | 2022-09-09 | |||
| V-413-FR | 2025-12-16 | |||
| V-112-GJ | 2023-09-14 |