Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 40.025
€ 9.716,-
Ja, 2024
2021
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken V-48-GGB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. Dit voertuig is in juli 2024 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 40.025. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze Vivaro bedraagt 170 km/h. Dankzij 1.845 kg voelt deze auto krachtig en solide. Deze auto werd op 26-06-2024 voor het eerst geregistreerd. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 9.200.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 194 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2960 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Eerste registratie | 2021-10-29 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2024-07-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 17.744 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.890 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vivaro
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden.
Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten.
De bevestigingsbout van de voorwieldraagarm kan breken als gevolg van roestvorming vanuit de draagarmbus.
Het verlies van de controle over het voertuig.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aan beide zijden de draagarmbus en de bevestigingsbouten van de voorwieldraagarm vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 17.744,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 120.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 52 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 556 |
| Periode | 2019-06-27 - 2024-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4796 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Aantal import auto's | 460 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VHB-42-T | |||
| VDV-06-R | |||
| VDF-43-N | |||
| VKL-35-Z | |||
| V-05-PFB | |||
| VPX-11-Z | |||
| VLD-46-N | |||
| VLB-07-G | |||
| VFT-14-P | |||
| VVB-90-N | |||
| VHP-55-H | |||
| VKH-47-F | |||
| VPL-28-L | |||
| VJR-96-V | |||
| VKL-09-G | |||
| VLK-78-G | |||
| VHD-72-V | |||
| VDF-42-N | |||
| VDF-41-N | |||
| VKN-94-V | |||
| VSH-19-V | |||
| VFS-12-Z | |||
| VHB-06-P | |||
| VJP-34-F | |||
| VNF-70-F | |||
| VHS-12-T | |||
| VVB-90-F | |||
| VRX-46-L | |||
| VJD-58-N | |||
| VFL-79-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VLX-03-V | 2026-05-20 | |||
| VJN-51-Z | 2026-05-06 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VLS-84-Z | 2026-05-16 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VGT-55-T | 2026-05-11 | |||
| VJF-05-N | 2026-05-09 | |||
| VDX-79-B | 2026-05-12 | |||
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VJF-02-N | 2026-05-11 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| V-46-NPB | 2026-05-11 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VLP-94-T | 2026-05-12 | |||
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VPF-31-K | 2026-05-04 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 |