Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Vito met kenteken V-301-XF is afkomstig uit het bouwjaar 2014. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz bedroeg € 46.840. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De motor heeft een inhoud van 2143 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Een fors gewicht van 1.995 kg geeft extra rijcomfort. De APK is geldig tot 28-03-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 12.000.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2355 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3050 kg |
| Lengte | 5,14 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,97 m |
| Wielbasis | 3,20 m |
| Eerste registratie | 2014-11-21 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2019-03-15 |
| APK vervaldatum | 2026-03-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz Vito
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maandenDe aluminium bouten van het stuurhuisdeksel en de powerpackafdekking kunnen corroderen. In geval van gevorderde corrosie kan de sterkte van de bouten worden aangetast.
De bouten kunnen breken. Als alle bevestigingsbouten van de powerpack breken, kan deze losraken van de stuurinrichting. Als gevolg daarvan zou de stuurbekrachtiging falen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de bouten vervangen en in de was te zetten. Indien nodig wordt de stuurinrichting te vervangen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 663 |
| Periode | 2014-11-18 - 2019-08-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 150 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 70 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 47% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 8 | 4 | € 43.954,- | € 10.649,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 39.948,- | € 9.698,- |
| 2014 | 8 | 4 | € 43.954,- | € 10.649,- |
| 2015 | 57 | 24 | € 51.189,- | € 12.365,- |
| 2015 | 26 | 13 | € 44.310,- | € 10.447,- |
| 2015 | 26 | 13 | € 44.310,- | € 10.447,- |
| 2016 | 20 | 10 | € 46.833,- | € 11.333,- |
| 2016 | 20 | 10 | € 46.833,- | € 11.333,- |
| 2016 | 90 | 30 | € 53.600,- | € 13.110,- |
| 2017 | 20 | 7 | € 54.730,- | € 13.176,- |
| 2017 | 88 | 33 | € 52.915,- | € 12.754,- |
| 2017 | 20 | 7 | € 54.730,- | € 13.176,- |
| 2018 | 32 | 15 | € 51.027,- | € 12.330,- |
| 2018 | 122 | 37 | € 56.748,- | € 13.681,- |
| 2018 | 32 | 15 | € 51.027,- | € 12.330,- |
| 2019 | 60 | 20 | € 54.495,- | € 13.153,- |
| 2019 | 44 | 21 | € 49.765,- | € 12.009,- |
| 2019 | 44 | 21 | € 49.765,- | € 12.009,- |
| 2020 | 4 | 0 | € 59.805,- | € 14.415,- |
| 2021 | 1 | 0 | € 57.845,- | € 13.949,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VKD-49-S | 2026-05-06 | |||
| V-206-TD | 2026-05-06 | |||
| VXV-84-H | 2026-05-06 | |||
| V-87-DNP | 2026-04-27 | |||
| VX-954-D | 2026-04-25 | |||
| V-85-NPV | 2026-04-17 | |||
| V-416-NR | 2026-04-15 | |||
| V-738-ZB | 2025-11-11 | |||
| VBV-51-S | 2025-11-09 | |||
| V-520-XT | 2025-07-09 | |||
| VPD-32-N | 2025-05-27 | |||
| VGH-02-Z | 2025-05-03 | |||
| VGS-29-L | 2025-01-29 | |||
| VJB-49-N | 2024-06-19 | |||
| VKS-36-H | 2024-06-17 | |||
| VNK-11-P | 2023-11-28 | |||
| VKK-59-G | 2022-08-22 | |||
| VN-162-Z | 2022-04-13 | |||
| VKJ-28-B | 2022-02-18 | |||
| VP-646-V | 2021-11-26 | |||
| VGV-35-V | 2021-11-01 | |||
| VJT-92-P | 2021-10-23 | |||
| VJB-42-G | 2021-05-07 | |||
| VL-329-N | 2021-01-25 | |||
| VGN-05-H | 2020-12-25 | |||
| V292XB | 2020-10-04 | |||
| VGS-47-N | 2020-09-12 | |||
| VGB-32-K | 2020-08-23 | |||
| VRZ-44-H | 2026-01-20 | |||
| VPG-12-X | 2026-01-16 |