Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 42.786
€ 10.372,-
Nee
2018
2025-11-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Vito met kenteken V-164-RP is op kenteken gezet in 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 42.786. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Een fors gewicht van 1.929 kg geeft extra rijcomfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 203 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 143 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 9.200.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2501 kg |
| Lengte | 5,14 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,20 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-10-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-10-18 |
| APK vervaldatum | 2026-10-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz Vito
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 maandenDe achteruitrijcamera kan bij lage temperaturen een bevroren statisch beeld laten zien.
De bestuurder ziet de werkelijke toestand achter het voertuig niet.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de regeleenheid achteruitrijcamera (RFK) (B84/3) op de getroffen voertuigen updaten.
De afdichting van de behuizing van de hoogspanningsbatterij is mogelijk onvoldoende.
Bij extreme corrosie aantasting van de batterijbehuizing zou vocht in de batterijen binnen kunnen dringen, hierdoor kan het starten van het voertuig nadat het voertuig is uitgezet niet meer mogelijk zijn. En of een kortsluiting in de HV accucellen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren, reinigen, aanbrengen van corrosiebescherming van de behuizing van de hoogspanningsbatterijen of, indien nodig, de betrokken batterijmodule vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 16.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 124.980 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 813 |
| Periode | 2015-01-02 - 2020-03-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1425 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 382 | 1 | € 35.634,- | € 8.681,- |
| 2015 | 382 | 1 | € 35.634,- | € 8.681,- |
| 2016 | 412 | 2 | € 35.637,- | € 8.674,- |
| 2016 | 412 | 2 | € 35.637,- | € 8.674,- |
| 2017 | 318 | 2 | € 37.939,- | € 9.221,- |
| 2017 | 318 | 2 | € 37.939,- | € 9.221,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 38.930,- | € 9.456,- |
| 2018 | 263 | 0 | € 39.186,- | € 9.609,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 38.930,- | € 9.456,- |
| 2019 | 149 | 0 | € 39.616,- | € 9.619,- |
| 2019 | 46 | 0 | € 39.328,- | € 9.551,- |
| 2019 | 149 | 0 | € 39.616,- | € 9.619,- |
| 2020 | 12 | 0 | € 41.716,- | € 10.118,- |
| 2020 | 4 | 0 | € 38.242,- | € 9.293,- |
| 2020 | 12 | 0 | € 41.716,- | € 10.118,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-370-NG | |||
| V-039-TH | |||
| V-592-RG | |||
| V-209-SN | |||
| V-636-SG | |||
| V-566-LB | |||
| V-580-TS | |||
| V-715-SZ | |||
| V-153-KH | |||
| V-202-NS | |||
| V-407-XJ | |||
| V-353-GX | |||
| V-579-HX | |||
| V-623-GZ | |||
| V-089-GL | |||
| V-090-GL | |||
| V-489-DL | |||
| VV-214-S | |||
| VS-772-X | |||
| VT-006-X | |||
| VX-881-K | |||
| VX-884-H | |||
| VT-745-T | |||
| VP-074-B | |||
| VN-287-N | |||
| VN-258-G | |||
| VN-389-K | |||
| VP-969-F | |||
| VP-574-R | |||
| VP-310-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-938-XD | 2026-05-21 | |||
| VZ-081-P | 2026-05-15 | |||
| V-752-KJ | 2026-05-14 | |||
| VS-796-J | 2026-05-13 | |||
| VV-793-X | 2026-05-11 | |||
| V-638-SG | 2026-05-05 | |||
| VV-468-T | 2026-05-01 | |||
| V-651-JP | 2026-04-29 | |||
| V-360-PB | 2026-04-28 | |||
| VV-530-P | 2026-04-27 | |||
| VP-567-R | 2026-04-27 | |||
| VR-827-B | 2026-04-22 | |||
| V-710-JP | 2026-04-21 | |||
| V-011-TN | 2026-04-16 | |||
| VN-080-P | 2026-04-13 | |||
| V-948-LP | 2026-04-11 | |||
| VN-076-K | 2026-04-10 | |||
| VR-819-J | 2026-04-07 | |||
| V-167-DJ | 2026-04-02 | |||
| V-862-FZ | 2026-03-30 | |||
| VN-956-K | 2026-03-28 | |||
| V-435-SR | 2026-03-26 | |||
| V-882-JK | 2026-03-23 | |||
| VS-826-X | 2026-03-23 | |||
| V-611-FG | 2026-03-18 | |||
| VDK-44-D | 2026-03-13 | |||
| V-103-ZL | 2026-03-10 | |||
| VP-414-P | 2026-03-10 | |||
| VS-822-J | 2026-03-09 | |||
| V-422-JD | 2026-03-07 |