Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 53.850
€ 13.000,-
Nee
2024
2025-04-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Jumper met kenteken V-15-FVB is afkomstig uit het bouwjaar 2024. De nieuwwaarde van deze Citroën bedroeg € 53.850. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 120 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2184 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 148 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.075 kg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-05-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 26.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2184 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.7 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 203 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2075 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3000 kg |
| Lengte | 5,54 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,25 m |
| Wielbasis | 3,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-05-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-05-31 |
| APK vervaldatum | 2027-05-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën Jumper gesloten opbouw
|
Recent te koop
19 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Jumper
Eigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 244 |
| Periode | 2024-05-31 - 2024-12-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 72 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 72 | 0 | € 52.990,- | € 12.796,- |
| 2024 | 1 | 0 | € 53.850,- | € 13.000,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-35-HBL | 2025-05-23 | |||
| V-06-GGZ | 2025-03-28 | |||
| V-46-HBL | 2025-02-18 | |||
| V-71-HBH | 2026-02-17 | |||
| V-88-HJJ | 2026-02-20 | |||
| V-34-HBL | 2025-12-03 | |||
| V-04-GGZ | 2026-01-12 | |||
| V-50-HBL | 2025-12-29 | |||
| V-11-FVB | 2025-01-29 | |||
| V-42-HBL | 2025-01-29 | |||
| V-05-JPT | 2026-01-07 | |||
| V-95-HZG | 2025-07-08 | |||
| V-96-HZG | 2025-04-11 | |||
| V-98-HZG | 2025-04-11 | |||
| V-33-HBL | 2024-12-26 | |||
| V-77-GHV | 2025-05-04 | |||
| V-73-GTX | 2026-01-19 | |||
| V-51-HBL | 2026-01-09 | |||
| V-87-GHV | 2025-10-18 |