Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 20.950
€ 4.005,-
Nee
2018
2024-10-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Bipper met kenteken V-077-LP is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 20.950 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 80 pk. Dit model beschikt over een 1248 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.4 liter per 100 km. Dankzij 1.165 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 09-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1248 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1165 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 3,86 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-02-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-02-13 |
| APK vervaldatum | 2026-12-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot Bipper gesloten opbouw
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 6.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Bipper
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 6.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 154.570 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 786 |
| Periode | 2016-11-23 - 2019-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 64 | 0 | € 21.408,- | € 5.292,- |
| 2016 | 13 | 0 | € 21.528,- | € 5.321,- |
| 2016 | 64 | 0 | € 21.408,- | € 5.292,- |
| 2017 | 4 | 0 | € 22.548,- | € 5.564,- |
| 2017 | 156 | 0 | € 21.714,- | € 5.365,- |
| 2017 | 4 | 0 | € 22.548,- | € 5.564,- |
| 2018 | 48 | 0 | € 20.855,- | € 4.253,- |
| 2018 | 48 | 0 | € 20.855,- | € 4.253,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 21.125,- | € 5.226,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 21.125,- | € 5.226,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-503-GF | 2026-05-07 | |||
| V-007-NL | 2026-05-07 | |||
| V-906-JT | 2026-04-04 | |||
| V-115-FG | 2026-03-19 | |||
| V-305-PF | 2026-03-20 | |||
| V-396-BP | 2025-10-07 | |||
| V-532-FL | 2020-06-04 | |||
| V-293-JX | 2021-02-22 | |||
| V-953-PD | 2025-08-05 | |||
| V-141-HG | 2021-11-10 | |||
| V-953-FJ | 2022-08-15 | |||
| V-864-GX | 2025-03-19 | |||
| V-867-GX | 2021-06-25 | |||
| V-952-FJ | 2026-02-14 | |||
| V-232-HL | 2026-02-05 | |||
| V-227-NK | 2024-12-19 | |||
| V-515-JT | 2025-12-30 | |||
| V-535-FL | 2024-06-11 | |||
| V-213-HZ | 2024-12-16 | |||
| V-531-BX | 2024-06-09 | |||
| V-469-DT | 2024-08-22 | |||
| V-373-KB | 2021-05-28 | |||
| V-151-LH | 2025-06-05 | |||
| V-532-NV | 2023-10-17 | |||
| V-330-JV | 2023-07-14 | |||
| V-096-GN | 2025-06-03 | |||
| V-150-LH | 2024-08-07 | |||
| V-316-JG | 2024-12-13 | |||
| V-386-FK | 2022-09-19 | |||
| V-865-GX | 2020-12-03 |