Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 28.219
€ 6.911,-
Nee
2018
2022-11-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Partner met kenteken V-044-RN is op kenteken gezet in 2018. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 28.219 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 99 pk. Dit model beschikt over een 1560 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.2 l/100 km. Met 1.376 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1272 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 14-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 99 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1376 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-07-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-07-31 |
| APK vervaldatum | 2026-10-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot Partner gesloten opbouw
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 6.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Partner
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 6.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 202.724 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 792 |
| Periode | 2015-06-09 - 2019-03-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1279 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 82 | 0 | € 27.616,- | € 6.767,- |
| 2015 | 29 | 0 | € 29.168,- | € 7.136,- |
| 2016 | 337 | 0 | € 27.927,- | € 6.841,- |
| 2016 | 105 | 2 | € 28.480,- | € 7.016,- |
| 2017 | 24 | 0 | € 29.183,- | € 7.139,- |
| 2017 | 356 | 2 | € 27.931,- | € 6.842,- |
| 2017 | 77 | 0 | € 28.930,- | € 7.080,- |
| 2018 | 144 | 0 | € 28.324,- | € 6.264,- |
| 2018 | 481 | 1 | € 27.237,- | € 6.001,- |
| 2018 | 481 | 1 | € 27.237,- | € 6.001,- |
| 2019 | 16 | 0 | € 28.566,- | € 6.920,- |
| 2019 | 23 | 0 | € 29.108,- | € 7.123,- |
| 2019 | 23 | 0 | € 29.108,- | € 7.123,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-018-LR | 2026-05-21 | |||
| V-880-VJ | 2026-05-01 | |||
| V-653-NL | 2026-05-08 | |||
| V-050-RN | 2026-05-05 | |||
| V-153-GD | 2026-05-19 | |||
| V-887-VJ | 2026-04-10 | |||
| VR-341-J | 2026-05-19 | |||
| V-216-KG | 2026-04-09 | |||
| V-819-PL | 2026-05-13 | |||
| V-476-BB | 2026-05-04 | |||
| V-482-LZ | 2026-04-28 | |||
| VV-028-D | 2026-04-02 | |||
| V-343-GN | 2026-04-27 | |||
| V-159-JR | 2026-04-24 | |||
| V-290-NK | 2026-04-03 | |||
| VP-669-Z | 2026-04-03 | |||
| VR-326-G | 2026-04-02 | |||
| V-639-DN | 2026-03-27 | |||
| V-832-JN | 2026-03-27 | |||
| V-896-DK | 2026-03-18 | |||
| V-578-KV | 2026-03-11 | |||
| V-149-HR | 2026-03-10 | |||
| V-021-KX | 2026-03-02 | |||
| V-017-KX | 2026-02-25 | |||
| V-692-TF | 2025-01-02 | |||
| V-832-RL | 2024-06-25 | |||
| V-237-VK | 2025-01-17 | |||
| V-688-DS | 2025-01-03 | |||
| V-698-DS | 2025-01-03 | |||
| V-249-DP | 2021-05-06 |