Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 18.454
€ 290,-
Ja, 2018
2015
2024-11-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel ADAM met kenteken TZ-531-D is op kenteken gezet in 2015. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 18.454. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 87 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1398 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.120 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 554 dagen in bezit. De APK is geldig tot 25-03-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 6.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1398 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 87 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.4 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 125 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1120 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1480 kg |
| Lengte | 3,70 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,31 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-10-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-11-16 |
| APK vervaldatum | 2027-03-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 6 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel ADAM hatchback
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 8.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel ADAM
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De lijmverbinding tussen het glazen dak en de carrosserie kan losraken.
Verliezen van het glazen dak.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal het glazen dak tijdelijk extra vastzetten. De voertuigeigenaar wordt later opnieuw uitgenodigd voor een definitieve oplossing. Deze is op het moment van publiceren van deze melding nog niet bekend.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 8.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 98.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 602 |
| Periode | 2015-01-28 - 2019-01-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 585 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 51 |
| Aantal import auto's | 310 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 51 |
| Import percentage | 53% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 65 | 33 | € 19.543,- | € 1.754,- |
| 2015 | 209 | 112 | € 18.823,- | € 1.511,- |
| 2015 | 206 | 109 | € 18.793,- | € 1.485,- |
| 2016 | 6 | 3 | € 21.979,- | € 935,- |
| 2016 | 198 | 105 | € 20.707,- | € 1.407,- |
| 2016 | 55 | 29 | € 20.488,- | € 1.756,- |
| 2017 | 136 | 71 | € 20.922,- | € 1.364,- |
| 2017 | 35 | 18 | € 21.847,- | € 2.051,- |
| 2018 | 40 | 21 | € 21.484,- | € 1.341,- |
| 2018 | 23 | 12 | € 21.404,- | € 1.075,- |
| 2019 | 2 | 1 | € 23.448,- | € 2.611,- |
| 2019 | 2 | 1 | € 23.448,- | € 2.611,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ST-402-G | 2026-05-18 | |||
| S-785-SK | 2026-04-26 | |||
| KFX-03-H | 2026-05-17 | |||
| P-529-DB | 2026-05-02 | |||
| G-243-PB | 2026-04-28 | |||
| K-464-BK | 2026-05-09 | |||
| JLP-12-F | 2026-05-21 | |||
| L-856-GK | 2026-05-21 | |||
| KHN-34-Z | 2026-05-09 | |||
| T-192-BK | 2026-05-02 | |||
| HNL-30-H | 2026-04-04 | |||
| T-424-SL | 2026-03-30 | |||
| N-395-BD | 2026-04-04 | |||
| JSG-93-P | 2026-03-20 | |||
| TX-052-K | 2026-03-28 | |||
| HPX-88-V | 2026-02-24 | |||
| HHX-67-G | 2025-07-18 | |||
| N-919-LD | 2021-11-18 | |||
| PP-952-X | 2024-09-15 | |||
| JGD-15-T | 2026-01-20 | |||
| SR-690-R | 2022-07-21 | |||
| N-191-LP | 2022-06-04 | |||
| L-249-NR | 2024-05-04 | |||
| P-396-ZT | 2025-09-12 | |||
| GFZ-93-T | 2024-10-25 | |||
| P-187-ZS | 2022-09-22 | |||
| HHR-41-H | 2026-02-13 | |||
| S-398-GR | 2023-02-03 | |||
| S-979-VG | 2025-02-25 | |||
| HN-034-V | 2021-02-15 |