Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 33.750
€ 6.247,-
Nee
2018
2024-11-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Insignia Sports Tourer met kenteken TX-727-S is afkomstig uit het bouwjaar 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 33.750. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. Dit model beschikt over een 1490 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met 1.487 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 06-12-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1490 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 148 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1487 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2080 kg |
| Lengte | 4,99 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-11-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-11-14 |
| APK vervaldatum | 2026-12-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Insignia Sports Tourer stationwagen
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 14.686 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.020 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Insignia Sports Tourer
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er zit een fout in de software van de regelmodule van de elektronische rem.
Niet altijd goed werken van de hydraulische remcompensatie
De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de regelmodule vernieuwen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 14.686,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 114.759 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 446 |
| Periode | 2018-11-02 - 2020-08-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 136 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 8 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 19 | 1 | € 36.647,- | € 6.015,- |
| 2018 | 19 | 1 | € 36.647,- | € 6.015,- |
| 2019 | 109 | 7 | € 36.694,- | € 5.968,- |
| 2019 | 109 | 7 | € 36.694,- | € 5.968,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 37.134,- | € 6.130,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 37.134,- | € 6.130,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XN-629-V | 2026-05-18 | |||
| XS-527-H | 2026-03-28 | |||
| ZF-299-J | 2026-03-16 | |||
| G-433-FG | 2026-03-12 | |||
| ZH-705-G | 2024-06-15 | |||
| ZG-283-N | 2024-03-21 | |||
| X-595-SX | 2024-02-13 | |||
| ZB-075-P | 2023-10-13 | |||
| ZG-282-N | 2025-03-15 | |||
| ZT-117-L | 2023-11-12 | |||
| H-615-NX | 2025-06-20 | |||
| H-001-PP | 2025-05-29 | |||
| J-998-DR | 2025-06-07 | |||
| XN-100-N | 2024-06-01 | |||
| ZF-929-T | 2023-10-03 | |||
| XV-862-H | 2023-09-30 | |||
| XP-404-R | 2024-05-30 | |||
| XH-423-N | 2024-05-12 | |||
| TV-017-P | 2024-06-05 | |||
| XP-169-Z | 2024-03-04 | |||
| XP-153-B | 2023-07-22 | |||
| G-923-JG | 2022-08-19 | |||
| TX-770-S | 2025-08-02 | |||
| G-170-JK | 2024-07-04 | |||
| TV-680-N | 2023-05-27 | |||
| XS-115-S | 2023-05-27 | |||
| GKZ-95-S | 2024-11-16 | |||
| XH-427-N | 2023-01-14 | |||
| XL-062-G | 2024-06-21 | |||
| XL-026-G | 2023-01-14 |