Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 129.765
€ 19.793,-
Ja, 2018
2017
2023-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW M4 met kenteken TX-612-T is op kenteken gezet in 2017. Dit voertuig is in november 2018 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze BMW een catalogusprijs van € 129.765 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 450 pk. De motor heeft een inhoud van 2979 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.3 liter per 100 km. Met 1.615 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-10-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2979 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 451 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,39 m |
| Wielbasis | 2,81 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-10-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-11-09 |
| APK vervaldatum | 2026-10-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW M4 coupe
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 49.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 44.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW M4
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering.
Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De bestuurdersairbag zal worden vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 49.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 76.362 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 700 |
| Periode | 2014-03-25 - 2017-12-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 435 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 126 | 46 | € 118.617,- | € 11.064,- |
| 2014 | 5 | 2 | € 114.838,- | € 16.539,- |
| 2014 | 5 | 2 | € 114.838,- | € 16.539,- |
| 2015 | 140 | 53 | € 122.520,- | € 13.959,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 121.287,- | € 22.142,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 121.287,- | € 22.142,- |
| 2016 | 132 | 54 | € 126.494,- | € 16.169,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 111.399,- | € 27.466,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 111.399,- | € 27.466,- |
| 2017 | 37 | 12 | € 127.798,- | € 20.054,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 115.610,- | € 22.688,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 115.610,- | € 22.688,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GJ-863-H | 2026-05-15 | |||
| GB-634-Z | 2026-05-18 | |||
| 9-ZPN-74 | 2026-05-01 | |||
| SN-770-F | 2026-05-02 | |||
| XZ-505-B | 2026-04-11 | |||
| JD-150-H | 2026-03-31 | |||
| GX-059-V | 2026-03-21 | |||
| KN-154-F | 2026-03-21 | |||
| 1-XGL-41 | 2026-03-13 | |||
| 5-XPX-30 | 2026-03-03 | |||
| KX-857-X | 2026-03-01 | |||
| HG-874-B | 2026-02-25 | |||
| ND-261-S | 2021-05-29 | |||
| RX-334-B | 2026-02-19 | |||
| JR-384-D | 2022-11-14 | |||
| KD-336-F | 2021-02-05 | |||
| NS-876-F | 2025-05-31 | |||
| PN-685-T | 2020-05-17 | |||
| 1-ZGG-10 | 2021-01-13 | |||
| JX-306-R | 2021-01-08 | |||
| NP-749-G | 2024-03-16 | |||
| RK-825-R | 2023-07-28 | |||
| NG-723-P | 2021-03-16 | |||
| JH-647-P | 2025-05-17 | |||
| PH140Z | 2021-01-06 | |||
| KT-250-V | 2025-10-05 | |||
| KP-080-J | 2020-05-28 | |||
| SH-784-J | 2020-10-17 | |||
| RJ-389-N | 2021-08-28 | |||
| 2-XLV-85 | 2020-05-25 |