Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 35.395
Nee
2019
2022-02-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken TX-108-D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Kia was € 35.395. Met 26 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. Met 1.580 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1565 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-02-2028. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 6.300.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 35 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 110 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1960 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2022-02-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-01-02 |
| APK vervaldatum | 2028-02-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 8 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 17 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 8.034 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 16.880 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
4 jaren5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er zit en fout in de software van de aandrijflijn, waardoor de parkeerstand tijdens parkeren van het voertuig niet altijd wordt ingeschakeld.
in beweging komen van het geparkeerde voertuig
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak bij de merkdealer te maken. Het voertuig wordt dan voorzien van een software update.
Door een fout in het batterij management systeem (BMS) van het hoogspanningsbatterijpakket wordt een mogelijke kortsluiting niet tijdig gedetecteerd.
Als er een elektrische kortsluiting optreedt neemt het risico op een thermische overbelasting mogelijk toe en kan er brand ontstaan in het voertuig.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak bij de Kia dealer te maken het onderdeel te voorzien van een software update of vervanging.
Er kan een storing optreden in de Airbag Control Unit (ACU).
Indien er een storing in de Airbag Control Unit (ACU) optreedt, zal het storingslampje van het airbag systeem in het instrumentencluster oplichten. Het airbag systeem zal bij het optreden van deze storing worden uitgeschakeld.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak bij de Kia dealer te maken om een software update te laten uitvoeren en, indien nodig, de airbag control unit te laten vernieuwen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 8.034,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 139.397 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 602 |
| Periode | 2017-05-31 - 2023-05-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 38 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 26 | 11 | € 34.631,- | |
| 2017 | 26 | 11 | € 34.631,- | |
| 2018 | 65 | 14 | € 35.783,- | |
| 2018 | 65 | 14 | € 35.783,- | |
| 2019 | 26 | 2 | € 36.413,- | |
| 2019 | 26 | 2 | € 36.413,- | |
| 2020 | 23 | 3 | € 35.975,- | |
| 2020 | 23 | 3 | € 35.975,- | |
| 2021 | 49 | 8 | € 35.284,- | |
| 2021 | 49 | 8 | € 35.284,- | |
| 2022 | 6 | 0 | € 35.467,- | |
| 2022 | 6 | 0 | € 35.467,- | |
| 2023 | 2 | 0 | € 37.035,- | |
| 2023 | 2 | 0 | € 37.035,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-374-LF | 2026-05-09 | |||
| J-963-ZB | 2026-05-05 | |||
| P-093-BN | 2026-04-07 | |||
| XZ-398-Z | 2026-03-26 | |||
| K-203-DP | 2026-03-24 | |||
| PS-425-R | 2025-06-16 | |||
| XJ-442-J | 2021-12-02 | |||
| XS-118-K | 2023-09-26 | |||
| H-233-FN | 2023-12-24 | |||
| G704BK | 2021-02-14 | |||
| XD-843-H | 2022-04-03 | |||
| L-883-RJ | 2021-07-27 | |||
| X-407-ND | 2024-07-11 | |||
| K-641-FS | 2023-01-04 | |||
| P-961-LF | 2024-10-10 | |||
| P-972-JJ | 2022-05-11 | |||
| TF-821-L | 2021-08-04 | |||
| SF-577-P | 2020-07-15 | |||
| X-835-SB | 2024-07-02 | |||
| TP-221-F | 2024-11-18 | |||
| TP-223-F | 2025-04-12 | |||
| K-418-KH | 2021-09-24 | |||
| SH-222-S | 2024-07-11 | |||
| TP-217-F | 2024-04-12 | |||
| SJ-188-L | 2025-04-12 | |||
| K-864-FN | 2024-08-26 | |||
| P-876-GX | 2025-05-09 | |||
| K-419-KH | 2021-10-29 | |||
| P-975-LG | 2022-05-08 | |||
| K-931-JN | 2021-10-20 |