Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 27.732
€ 4.375,-
Ja, 2018
2017
2022-01-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda CX-3 met kenteken TT-191-V is op kenteken gezet in 2017. Dit voertuig is in november 2018 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Mazda een catalogusprijs van € 27.732 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 120 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Met 1.270 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1582 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 15.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1270 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1730 kg |
| Lengte | 4,28 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2022-01-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-11-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-11-21 |
| APK vervaldatum | 2026-12-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda CX-3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
4 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 17.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 84.975 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 51 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 714 |
| Periode | 2015-04-29 - 2022-05-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 10664 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 348 |
| Aantal import auto's | 3609 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 348 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 848 | 246 | € 29.118,- | € 4.150,- |
| 2015 | 1635 | 384 | € 26.865,- | € 4.454,- |
| 2015 | 1638 | 387 | € 26.863,- | € 4.448,- |
| 2016 | 1740 | 575 | € 29.845,- | € 4.189,- |
| 2016 | 3219 | 902 | € 27.148,- | € 4.617,- |
| 2016 | 3223 | 906 | € 27.145,- | € 4.612,- |
| 2017 | 3049 | 906 | € 27.972,- | € 4.797,- |
| 2017 | 3034 | 892 | € 27.978,- | € 4.815,- |
| 2017 | 2173 | 755 | € 30.614,- | € 4.552,- |
| 2018 | 2185 | 656 | € 29.073,- | € 5.146,- |
| 2018 | 2705 | 839 | € 30.855,- | € 5.131,- |
| 2018 | 2174 | 646 | € 29.082,- | € 5.166,- |
| 2019 | 2124 | 490 | € 30.233,- | € 6.068,- |
| 2019 | 2443 | 924 | € 32.827,- | € 4.934,- |
| 2019 | 2112 | 478 | € 30.238,- | € 6.094,- |
| 2020 | 131 | 55 | € 32.651,- | € 4.360,- |
| 2020 | 5 | 0 | € 28.975,- | € 8.136,- |
| 2020 | 5 | 0 | € 28.975,- | € 8.136,- |
| 2021 | 560 | 192 | € 33.511,- | € 5.709,- |
| 2021 | 1 | 0 | € 31.600,- | € 8.846,- |
| 2021 | 1 | 0 | € 31.600,- | € 8.846,- |
| 2022 | 64 | 23 | € 34.132,- | € 6.193,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| RL-209-H | |||
| P-652-BB | |||
| KJL-33-F | |||
| KH-887-P | |||
| P-466-BF | |||
| RH-226-P | |||
| GKK-06-P | |||
| J-261-NK | |||
| ND-813-J | |||
| R-546-DS | |||
| Z-399-JV | |||
| NT-382-K | |||
| KGS-32-R | |||
| GSB-19-S | |||
| X-973-FJ | |||
| PG-395-H | |||
| TZ-246-N | |||
| ND-021-G | |||
| P-731-ZL | |||
| NN-819-V | |||
| L-547-RN | |||
| ND-454-K | |||
| N-633-RP | |||
| NV-494-D | |||
| KHL-26-K | |||
| KDS-53-B | |||
| ND-984-F | |||
| NF-715-B | |||
| K-981-ZR | |||
| JVF-80-V |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RH-911-B | 2026-05-22 | |||
| NR-116-G | 2026-05-22 | |||
| S-283-VR | 2026-05-22 | |||
| PH-486-K | 2026-05-22 | |||
| XF-850-B | 2026-05-22 | |||
| KD-550-N | 2026-05-22 | |||
| H-017-BD | 2026-05-22 | |||
| SH-050-L | 2026-05-21 | |||
| L-894-NJ | 2026-05-21 | |||
| TX-012-N | 2026-05-21 | |||
| HX-839-K | 2026-05-21 | |||
| L-948-BB | 2026-05-21 | |||
| S-644-NG | 2026-05-20 | |||
| L-911-HV | 2026-05-20 | |||
| KF-116-Z | 2026-05-20 | |||
| X-191-RP | 2026-05-20 | |||
| G-153-ZF | 2026-05-20 | |||
| GL-642-G | 2026-05-20 | |||
| GTK-40-T | 2026-05-20 | |||
| GP-841-B | 2026-05-20 | |||
| JXG-25-N | 2026-05-21 | |||
| NF-754-B | 2026-05-19 | |||
| P-678-FT | 2026-05-19 | |||
| ZK-067-G | 2026-05-19 | |||
| JDP-62-K | 2026-05-19 | |||
| GT-083-P | 2026-05-19 | |||
| L-595-LD | 2026-05-19 | |||
| KGP-75-N | 2026-05-20 | |||
| L-386-ZP | 2026-05-19 | |||
| KGR-66-Z | 2026-05-16 |