Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 118.559
€ 22.051,-
Ja, 2018
2017
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Cayenne met kenteken TS-193-N is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. In oktober 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Porsche was € 118.559. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 262 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2967 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.185 kg. De APK is geldig tot 19-02-2025. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 35.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2967 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 263 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2185 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2870 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,90 m |
| Eerste registratie | 2017-02-10 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2018-10-11 |
| APK vervaldatum | 2025-02-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Porsche Cayenne stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 27.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 26.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Cayenne
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 27.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 162.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 788 |
| Periode | 2011-06-20 - 2018-06-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1351 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 521 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 39% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 132 | 54 | € 109.183,- | € 18.287,- |
| 2012 | 400 | 163 | € 110.716,- | € 18.239,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.963,- | € 8.085,- |
| 2013 | 233 | 80 | € 111.192,- | € 17.783,- |
| 2014 | 132 | 50 | € 111.073,- | € 17.250,- |
| 2015 | 187 | 81 | € 116.157,- | € 16.196,- |
| 2016 | 163 | 60 | € 121.038,- | € 19.796,- |
| 2017 | 90 | 26 | € 123.373,- | € 22.530,- |
| 2018 | 14 | 7 | € 124.092,- | € 20.565,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GN-870-F | 2026-05-17 | |||
| 11-ZTJ-8 | 2026-05-15 | |||
| GL-445-S | 2026-05-20 | |||
| J-966-RT | 2026-05-09 | |||
| JP-095-N | 2026-05-17 | |||
| 1-KZP-08 | 2026-05-20 | |||
| 75-ZTZ-9 | 2026-04-30 | |||
| JS-484-R | 2026-04-28 | |||
| JK-095-J | 2026-05-15 | |||
| 38-XZK-3 | 2026-05-09 | |||
| JT-528-T | 2026-04-25 | |||
| 3-XZG-10 | 2026-04-16 | |||
| L-745-JR | 2026-04-14 | |||
| J-674-RH | 2026-04-08 | |||
| 7KXJ18 | 2026-05-06 | |||
| HF526D | 2026-05-06 | |||
| NJ-525-Z | 2026-04-03 | |||
| N-888-DX | 2026-03-11 | |||
| 25-XZK-8 | 2026-03-12 | |||
| 7-KZR-38 | 2026-03-05 | |||
| NZ-337-P | 2026-03-06 | |||
| 3-SGZ-53 | 2026-03-03 | |||
| JL-440-F | 2026-02-25 | |||
| NB-959-F | 2020-09-21 | |||
| PJ-591-N | 2022-09-19 | |||
| PB318L | 2021-02-09 | |||
| KS-070-F | 2021-09-03 | |||
| RX-363-B | 2020-05-17 | |||
| H-010-VD | 2023-08-07 | |||
| KH-668-D | 2023-01-15 |