Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 65.566
€ 7.915,-
Nee
2018
2026-01-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 3-serie met kenteken TN-090-J is afkomstig uit het bouwjaar 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 65.566. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 252 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.570 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 07-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 252 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 182 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1570 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2055 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,81 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-09-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-09-13 |
| APK vervaldatum | 2026-11-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 3-serie sedan
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 22.738 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 22.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 3-serie
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 22.738,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 134.093 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 723 |
| Periode | 2015-08-19 - 2019-05-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 220 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 29 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 13 | 3 | € 54.241,- | € 5.042,- |
| 2015 | 4 | 2 | € 55.956,- | € 6.049,- |
| 2015 | 4 | 2 | € 55.956,- | € 6.049,- |
| 2016 | 60 | 8 | € 58.653,- | € 5.706,- |
| 2016 | 4 | 0 | € 51.452,- | € 7.844,- |
| 2016 | 4 | 0 | € 51.452,- | € 7.844,- |
| 2017 | 44 | 5 | € 61.987,- | € 6.562,- |
| 2017 | 5 | 2 | € 61.887,- | € 7.639,- |
| 2017 | 5 | 2 | € 61.887,- | € 7.639,- |
| 2018 | 86 | 13 | € 59.793,- | € 6.668,- |
| 2019 | 17 | 0 | € 59.037,- | € 7.301,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KJ-371-X | 2026-05-18 | |||
| JK-062-T | 2026-05-14 | |||
| SH-778-N | 2026-05-08 | |||
| ZB-751-G | 2026-04-30 | |||
| TL-017-D | 2026-04-24 | |||
| TP-729-X | 2026-04-21 | |||
| JF-175-H | 2026-04-18 | |||
| SR-630-G | 2026-04-08 | |||
| JV-171-J | 2026-04-01 | |||
| TT-521-J | 2026-03-03 | |||
| RV-859-L | 2023-04-22 | |||
| PH-305-B | 2024-02-29 | |||
| ZF-910-Z | 2025-07-19 | |||
| HG-339-B | 2022-04-21 | |||
| TL-633-G | 2024-05-13 | |||
| JN-655-K | 2021-09-06 | |||
| JD-220-F | 2022-05-26 | |||
| NZ-904-Z | 2023-01-27 | |||
| SG-595-H | 2024-03-16 | |||
| TK-512-H | 2022-01-28 | |||
| ST-800-K | 2023-08-23 | |||
| NH-696-H | 2022-02-16 | |||
| TH-581-H | 2026-03-03 | |||
| JH-174-L | 2026-03-01 | |||
| NS-109-X | 2021-05-15 | |||
| TX-774-B | 2021-03-17 | |||
| JN-299-G | 2020-10-23 | |||
| XG-387-D | 2026-02-26 | |||
| P-003-DF | 2023-11-06 | |||
| PF-908-N | 2025-01-18 |