Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.182,-
Ja, 2018
2004
2024-09-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart forfour met kenteken TL-882-V is op kenteken gezet in 2004. In november 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1124 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.040 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 607 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 98 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 1.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-11-13 |
| APK vervaldatum | 2026-08-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 5 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Smart forfour stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 938 |
|
Recent te koop
31 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.430 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart forfour
Geïmporteerd naar Nederland
Na 14 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
19 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 938,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 245.550 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1003 |
| Periode | 2004-07-19 - 2009-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1229 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 20.611,- | € 3.659,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 09-TG-BB | 2026-05-18 | |||
| 04-SF-SX | 2026-04-23 | |||
| 99-TD-JN | 2026-04-28 | |||
| 86-TJ-KB | 2026-04-24 | |||
| 03-SR-KK | 2026-04-30 | |||
| 39-TD-PG | 2026-05-08 | |||
| 64-PV-TS | 2026-04-14 | |||
| 32-TL-BD | 2026-04-27 | |||
| 51-RL-VN | 2026-05-15 | |||
| 72-PL-FX | 2026-04-07 | |||
| 2-ZDG-73 | 2026-04-02 | |||
| HB-174-Z | 2026-04-06 | |||
| 52-PT-ZD | 2026-03-21 | |||
| 11-PT-VS | 2026-03-19 | |||
| 34-PX-XP | 2026-03-28 | |||
| 70-TD-ZG | 2026-03-11 | |||
| 30-RD-PL | 2026-03-19 | |||
| 92-SK-HB | 2026-03-19 | |||
| 10-RL-JS | 2026-03-13 | |||
| 72-PZ-JR | 2025-01-06 | |||
| 46-RZ-XN | 2025-12-18 | |||
| 10-RN-GR | 2026-01-13 | |||
| 36-RP-BS | 2025-12-08 | |||
| 86PPFJ | 2021-04-19 | |||
| 45PKFH | 2021-03-08 | |||
| 62-RP-GP | 2025-12-09 | |||
| 99-SF-ND | 2021-12-28 | |||
| 62PPJD | 2020-09-19 | |||
| 99PKRB | 2021-09-22 | |||
| 99PKRB | 2021-09-22 | |||
| 27-PR-NF | 2020-12-25 |