Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 47.495
€ 9.845,-
Nee
2018
2023-02-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Mazda 6 met kenteken TB-757-J is afkomstig uit het bouwjaar 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mazda was € 47.495. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 192 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2488 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.450 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 127 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2488 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1550 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2065 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,75 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-07-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-07-03 |
| APK vervaldatum | 2026-09-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Mazda 6 stationwagen
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 19.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Mazda 6
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 19.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 122.900 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 725 |
| Periode | 2015-03-12 - 2019-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 289 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Aantal import auto's | 126 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Import percentage | 44% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 60 | 24 | € 44.306,- | € 4.060,- |
| 2016 | 95 | 41 | € 45.258,- | € 5.233,- |
| 2017 | 74 | 34 | € 46.667,- | € 4.888,- |
| 2018 | 58 | 26 | € 48.011,- | € 5.313,- |
| 2019 | 2 | 1 | € 45.588,- | € 9.682,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| S-477-ZS | 2026-05-18 | |||
| X-252-SV | 2026-05-15 | |||
| N-253-ZR | 2026-04-07 | |||
| J-840-ZT | 2021-01-08 | |||
| P-488-HJ | 2022-08-09 | |||
| P-302-BS | 2023-01-23 | |||
| ZJ-549-L | 2022-07-19 | |||
| SN-711-D | 2026-03-03 | |||
| T-107-HX | 2023-07-08 | |||
| J-040-XZ | 2023-02-23 | |||
| ZP-243-X | 2026-02-25 | |||
| L-663-RG | 2022-07-22 | |||
| R-509-JF | 2022-10-26 | |||
| P-152-RN | 2023-02-22 | |||
| GJB-11-J | 2025-03-29 | |||
| GHF-15-T | 2025-04-22 | |||
| HRN-42-R | 2025-07-22 | |||
| GDD-43-N | 2025-01-04 | |||
| L-039-TH | 2023-01-20 | |||
| JDX-50-K | 2025-12-24 | |||
| L-999-DF | 2021-06-14 | |||
| X-884-XR | 2024-04-12 | |||
| HDP-45-H | 2025-02-15 | |||
| T-973-SG | 2023-11-30 | |||
| JL-927-H | 2021-11-13 | |||
| T-307-KR | 2023-07-22 | |||
| RJ-894-H | 2021-01-11 | |||
| JD-844-P | 2020-05-11 | |||
| RV-593-G | 2024-03-04 | |||
| N-683-FD | 2022-01-20 |