Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Variant met kenteken TB-130-K is afkomstig uit het bouwjaar 2018. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 37.559. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.376 kg.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 4.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 3.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1376 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Eerste registratie | 2018-06-29 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2018-06-29 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf Variant stationwagen
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 10.825 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.299 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volkswagen Golf Variant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 10.825,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 150.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 628 |
| Periode | 2017-02-27 - 2018-10-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 857 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 113 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 519 | 139 | € 35.983,- | € 4.379,- |
| 2017 | 515 | 79 | € 32.532,- | € 5.773,- |
| 2017 | 515 | 79 | € 32.532,- | € 5.773,- |
| 2018 | 328 | 64 | € 36.639,- | € 4.946,- |
| 2018 | 342 | 34 | € 33.363,- | € 6.354,- |
| 2018 | 342 | 34 | € 33.363,- | € 6.354,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 42.086,- | € 6.946,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SK-265-N | 2026-04-20 | |||
| PL-303-Z | 2026-05-21 | |||
| Z-304-DX | 2026-05-13 | |||
| ST-109-T | 2026-05-12 | |||
| RF-690-R | 2026-05-12 | |||
| GFX-54-V | 2026-05-13 | |||
| G-252-LS | 2026-05-11 | |||
| L-663-XS | 2026-05-07 | |||
| PX-453-D | 2026-05-12 | |||
| X-324-RX | 2026-05-04 | |||
| JVD-44-L | 2026-05-21 | |||
| NX-872-R | 2026-05-02 | |||
| L-244-NR | 2026-04-26 | |||
| PD-453-F | 2026-05-07 | |||
| RR-570-F | 2026-04-23 | |||
| RR-815-D | 2026-04-22 | |||
| RV-482-D | 2026-04-14 | |||
| RK-695-V | 2026-03-28 | |||
| PJ-960-D | 2026-03-17 | |||
| R-138-JL | 2026-03-18 | |||
| TF-210-R | 2026-03-10 | |||
| RL-051-R | 2025-04-30 | |||
| RJ-684-S | 2023-05-24 | |||
| PJ-318-N | 2022-01-27 | |||
| PS-578-F | 2025-09-18 | |||
| SH-697-L | 2025-11-17 | |||
| RL-480-B | 2025-01-10 | |||
| Z-064-HG | 2024-04-15 | |||
| NZ-917-N | 2021-03-29 | |||
| L-208-SP | 2022-10-05 |