Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 78.646
€ 120,-
Ja, 2023
2019
2024-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz E-Klasse Estate met kenteken T-382-GN is afkomstig uit het bouwjaar 2019. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 78.646 inclusief BTW en BPM. De motor levert een vermogen van 194 pk. De motor heeft een inhoud van 1950 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze E-Klasse Estate bedraagt 250 km/h. Dankzij 2.140 kg voelt deze auto krachtig en solide. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 25 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 23.750.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1950 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 195 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 82 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 123 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2140 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2800 kg |
| Lengte | 5,01 m |
| Breedte | 1,91 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,94 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-06-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-06-07 |
| APK vervaldatum | 2026-06-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | ja |
Van deze auto zijn 7 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 14 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz E-Klasse Estate stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 23.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 26.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz E-Klasse Estate
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 23.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 148.679 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 435 |
| Periode | 2019-01-04 - 2023-11-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 526 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 53 |
| Aantal import auto's | 274 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 53 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 153 | 87 | € 79.978,- | € 1.345,- |
| 2020 | 208 | 108 | € 77.482,- | € 1.041,- |
| 2021 | 99 | 47 | € 79.159,- | € 820,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 83.024,- | € 739,- |
| 2022 | 39 | 23 | € 79.064,- | € 857,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 83.024,- | € 739,- |
| 2023 | 27 | 9 | € 75.952,- | € 913,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| T-364-KX | 2026-05-14 | |||
| GZR-70-N | 2026-05-12 | |||
| L-167-ZF | 2026-05-02 | |||
| X-695-FB | 2026-05-20 | |||
| S-067-PS | 2026-05-18 | |||
| HHS-84-K | 2026-05-15 | |||
| T-072-TD | 2026-05-10 | |||
| GKV-82-Z | 2026-05-05 | |||
| GXX-51-L | 2026-05-02 | |||
| JVK-65-P | 2026-05-01 | |||
| K-972-DN | 2026-04-03 | |||
| HDB-96-N | 2026-04-22 | |||
| GPB-86-S | 2026-04-15 | |||
| X-499-FF | 2026-04-13 | |||
| T-459-VP | 2026-04-09 | |||
| T-300-NR | 2026-04-06 | |||
| G-866-PN | 2026-03-31 | |||
| HFP-41-B | 2026-03-23 | |||
| HZS-39-J | 2025-09-03 | |||
| HBN-13-F | 2025-11-22 | |||
| GGH-23-H | 2025-10-15 | |||
| N-166-DR | 2023-12-29 | |||
| HTT-36-B | 2025-11-03 | |||
| H-536-TD | 2025-02-05 | |||
| HSR-28-L | 2025-07-27 | |||
| T-595-TV | 2025-06-20 | |||
| L-752-JR | 2024-02-12 | |||
| L-200-KR | 2025-12-14 | |||
| S-625-PF | 2026-02-25 | |||
| HFV-38-L | 2025-04-27 |