Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 73.834
€ 2.610,-
Ja, 2023
2013
2023-09-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Range Rover Evoque met kenteken T-101-SF is op kenteken gezet in 2013. Deze auto is 10 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Land Rover een catalogusprijs van € 73.834 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 241 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 217 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.7 l/100 km. Dankzij 1.800 kg voelt deze auto krachtig en solide. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-09-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 13.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 241 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1885 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2350 kg |
| Lengte | 4,46 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-09-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-09-04 |
| APK vervaldatum | 2026-09-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Range Rover Evoque
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 18.240,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 131.322 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 708 |
| Periode | 2011-09-01 - 2019-04-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2950 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 42 |
| Aantal import auto's | 1093 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 42 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 136 | 54 | € 69.205,- | € 11.213,- |
| 2012 | 981 | 393 | € 72.357,- | € 10.986,- |
| 2013 | 418 | 154 | € 71.800,- | € 10.643,- |
| 2014 | 374 | 98 | € 70.162,- | € 9.210,- |
| 2015 | 355 | 98 | € 72.190,- | € 10.303,- |
| 2016 | 449 | 186 | € 79.331,- | € 11.421,- |
| 2017 | 233 | 108 | € 85.631,- | € 12.093,- |
| 2018 | 4 | 2 | € 79.753,- | € 13.537,- |
| 2019 | 1 | 0 |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 9-KXL-61 | |||
| N-743-BB | |||
| NG-880-D | |||
| 83-ZVF-1 | |||
| 2-KDB-15 | |||
| HFN-42-Z | |||
| S-399-RX | |||
| 9-SHX-89 | |||
| NV-990-Z | |||
| X-979-ZL | |||
| K-599-SG | |||
| 5-TKP-41 | |||
| 9-XXH-73 | |||
| 3-TRN-54 | |||
| KBT-31-S | |||
| 3-THT-17 | |||
| 8-TJX-79 | |||
| 5-TLZ-66 | |||
| HJP-33-G | |||
| 9-TLT-00 | |||
| 9-TKV-78 | |||
| 3-TLS-67 | |||
| 5-TVK-19 | |||
| 3-TLL-63 | |||
| N-933-NJ | |||
| N-075-NS | |||
| P-009-LH | |||
| P-104-BP | |||
| 8-ZVH-16 | |||
| XZ-037-S |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TD-098-P | 2026-05-23 | |||
| 2-KNH-27 | 2026-05-23 | |||
| K-387-FB | 2026-05-22 | |||
| JTJ-23-V | 2026-05-22 | |||
| N-829-ZD | 2026-05-21 | |||
| T-098-ZV | 2026-05-21 | |||
| 12-XRL-7 | 2026-05-21 | |||
| HN-063-K | 2026-05-21 | |||
| 4-KDT-89 | 2026-05-20 | |||
| 81-ZRV-4 | 2026-05-20 | |||
| XR-380-T | 2026-05-20 | |||
| S-449-SR | 2026-05-20 | |||
| HVJ-75-D | 2026-05-19 | |||
| GR-657-D | 2026-05-18 | |||
| 19-TJN-8 | 2026-05-16 | |||
| GB-329-N | 2026-05-14 | |||
| XT-490-L | 2026-05-12 | |||
| H-701-XX | 2026-05-09 | |||
| X-053-BF | 2026-05-08 | |||
| HJ-939-H | 2026-05-07 | |||
| 4-TKT-56 | 2026-05-06 | |||
| 5-ZJV-70 | 2026-05-05 | |||
| JS-830-D | 2026-05-05 | |||
| L-394-LD | 2026-05-02 | |||
| 49-ZDG-3 | 2026-05-01 | |||
| R-838-ZP | 2026-04-29 | |||
| 03-SLZ-3 | 2026-04-29 | |||
| XR-610-S | 2026-04-28 | |||
| XX-292-T | 2026-04-27 | |||
| KGH-96-H | 2026-04-27 |