Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 23.190
€ 1.882,-
Ja, 2023
2019
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 Aircross met kenteken T-066-TK is op kenteken gezet in 2019. Dit voertuig is in september 2023 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Citroën een catalogusprijs van € 23.190 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 83 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1199 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 164 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.163 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-06-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 11.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 83 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 147 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1735 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,65 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-07-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-09-25 |
| APK vervaldatum | 2026-06-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 11 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 11 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C3 Aircross MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 11.744 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.315 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3 Aircross
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenHuidige eigenaar
15 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 11.744,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 71.513 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 80 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 526 |
| Periode | 2017-09-14 - 2024-09-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 10344 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 462 |
| Aantal import auto's | 2416 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 462 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 263 | 89 | € 29.729,- | € 3.620,- |
| 2017 | 308 | 69 | € 25.581,- | € 3.127,- |
| 2017 | 310 | 71 | € 25.574,- | € 3.121,- |
| 2018 | 1519 | 491 | € 29.066,- | € 4.093,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 30.344,- | € 999,- |
| 2018 | 2390 | 456 | € 25.197,- | € 3.491,- |
| 2019 | 1829 | 754 | € 29.053,- | € 3.442,- |
| 2019 | 2417 | 614 | € 25.774,- | € 2.985,- |
| 2019 | 2431 | 627 | € 25.765,- | € 2.975,- |
| 2020 | 1736 | 383 | € 26.988,- | € 3.445,- |
| 2020 | 1731 | 379 | € 26.989,- | € 3.449,- |
| 2020 | 787 | 341 | € 33.856,- | € 2.937,- |
| 2021 | 1170 | 304 | € 27.733,- | € 3.784,- |
| 2021 | 777 | 369 | € 31.667,- | € 3.289,- |
| 2021 | 1159 | 294 | € 27.746,- | € 3.814,- |
| 2022 | 1187 | 223 | € 30.422,- | € 4.605,- |
| 2022 | 933 | 330 | € 34.055,- | € 4.482,- |
| 2022 | 1 | 0 | € 37.992,- | € 6.120,- |
| 2023 | 521 | 140 | € 32.965,- | € 4.928,- |
| 2023 | 571 | 202 | € 37.097,- | € 5.743,- |
| 2023 | 513 | 132 | € 32.995,- | € 4.981,- |
| 2024 | 568 | 223 | € 35.833,- | € 6.190,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 31.525,- | € 3.019,- |
| 2024 | 599 | 212 | € 30.662,- | € 5.349,- |
| 2024 | 586 | 199 | € 30.673,- | € 5.432,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TL-848-N | |||
| RT-397-R | |||
| P-510-TL | |||
| H-272-VF | |||
| XX-631-D | |||
| SB-793-R | |||
| TL-668-K | |||
| GJT-87-Z | |||
| SK-023-B | |||
| P-200-BV | |||
| J-112-HF | |||
| GDD-85-F | |||
| ZR-579-Z | |||
| TH-347-F | |||
| XP-856-D | |||
| XD-853-R | |||
| KDJ-52-L | |||
| H-820-ZF | |||
| ZR-301-V | |||
| TP-026-L | |||
| HXZ-77-V | |||
| G-101-RJ | |||
| KGX-20-L | |||
| RV-327-P | |||
| H-598-ZN | |||
| TL-660-K | |||
| JPK-91-H | |||
| RT-879-B | |||
| GZF-14-V | |||
| T-200-RS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SJ-454-S | 2026-05-25 | |||
| H-145-NG | 2026-05-25 | |||
| K-885-ZG | 2026-05-26 | |||
| H-010-DH | 2026-05-27 | |||
| JXJ-94-B | 2026-05-19 | |||
| G-674-ZG | 2026-05-14 | |||
| GJG-20-F | 2026-05-12 | |||
| L-820-SK | 2026-05-09 | |||
| H-014-HH | 2026-05-26 | |||
| GGK-72-B | 2026-05-08 | |||
| G-352-DK | 2026-05-23 | |||
| L-114-DK | 2026-05-22 | |||
| K-855-ZD | 2026-05-26 | |||
| RD-253-L | 2026-05-21 | |||
| N-044-LX | 2026-05-22 | |||
| XV-361-P | 2026-05-23 | |||
| H-004-ND | 2026-05-18 | |||
| SH-516-T | 2026-05-16 | |||
| SH-986-L | 2026-05-26 | |||
| KHZ-04-S | 2026-05-26 | |||
| SP-073-J | 2026-05-05 | |||
| L-900-GK | 2026-05-11 | |||
| ZD-423-N | 2026-05-09 | |||
| R-557-LH | 2026-05-13 | |||
| J-167-ZK | 2026-05-11 | |||
| KGF-80-X | 2026-05-11 | |||
| H-016-SH | 2026-05-22 | |||
| JFF-74-R | 2026-05-09 | |||
| JJT-83-D | 2026-05-05 | |||
| KGG-43-J | 2026-05-09 |