Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 15.952
€ 1.888,-
Nee
2018
2026-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen up! met kenteken SZ-606-V is op kenteken gezet in 2018. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 15.952. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.1 l/100 km. Met slechts 940 kg is deze auto licht en wendbaar. De huidige eigenaar heeft deze auto al 9 dagen in bezit. De APK is geldig tot 04-07-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 12.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 940 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1330 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,41 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-07-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-07-04 |
| APK vervaldatum | 2027-07-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen up!
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
9 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 14.195,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 52.184 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 829 |
| Periode | 2013-05-10 - 2018-10-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1211 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 20 |
| Aantal import auto's | 274 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 20 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 4 | 2 | € 10.590,- | |
| 2011 | 4 | 2 | € 10.590,- | |
| 2012 | 6 | 3 | € 9.843,- | € 717,- |
| 2012 | 6 | 3 | € 9.843,- | € 717,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 12.078,- | € 209,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 10.960,- | |
| 2013 | 2 | 1 | € 10.960,- | |
| 2014 | 4 | 2 | € 13.082,- | € 1.083,- |
| 2014 | 4 | 2 | € 13.082,- | € 1.083,- |
| 2015 | 235 | 37 | € 14.826,- | € 1.273,- |
| 2015 | 4898 | 600 | € 13.095,- | € 1.469,- |
| 2015 | 4903 | 605 | € 13.096,- | € 1.469,- |
| 2016 | 1 | 0 | ||
| 2016 | 10234 | 1191 | € 13.283,- | € 1.582,- |
| 2016 | 10247 | 1203 | € 13.294,- | € 1.582,- |
| 2016 | 306 | 67 | € 14.943,- | € 1.367,- |
| 2017 | 12482 | 1453 | € 13.459,- | € 1.641,- |
| 2017 | 402 | 108 | € 15.277,- | € 1.385,- |
| 2017 | 12466 | 1437 | € 13.459,- | € 1.642,- |
| 2018 | 11041 | 983 | € 13.649,- | € 1.770,- |
| 2018 | 11031 | 973 | € 13.648,- | € 1.771,- |
| 2018 | 266 | 61 | € 15.604,- | € 1.493,- |
| 2019 | 6375 | 533 | € 14.115,- | € 1.804,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 14.113,- | € 1.942,- |
| 2019 | 6383 | 540 | € 14.115,- | € 1.803,- |
| 2020 | 61 | 12 | € 17.347,- | € 1.562,- |
| 2020 | 60 | 11 | € 14.567,- | € 1.586,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KFF-74-Z | |||
| RP-623-T | |||
| TD-357-P | |||
| SN-285-R | |||
| TK-455-V | |||
| SL-594-Z | |||
| TB-171-N | |||
| HXG-52-J | |||
| RZ-150-J | |||
| SZ-507-V | |||
| SL-182-K | |||
| RN-494-D | |||
| SX-178-B | |||
| RK-353-L | |||
| ST-136-D | |||
| RP-018-T | |||
| TH-065-H | |||
| RN-319-R | |||
| ST-340-Z | |||
| SL-057-K | |||
| TN-734-R | |||
| TH-498-T | |||
| RR-779-D | |||
| SL-439-N | |||
| SL-708-R | |||
| RL-074-T | |||
| KDJ-15-L | |||
| SJ-397-D | |||
| TB-141-V | |||
| XD-246-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RP-342-L | 2026-05-27 | |||
| RD-430-X | 2026-05-27 | |||
| RF-403-G | 2026-05-27 | |||
| JX-805-V | 2026-05-27 | |||
| HV-869-X | 2026-05-27 | |||
| SG-206-V | 2026-05-26 | |||
| SJ-393-L | 2026-05-26 | |||
| RP-878-K | 2026-05-26 | |||
| NS-518-D | 2026-05-26 | |||
| PL-037-N | 2026-05-26 | |||
| NF-396-B | 2026-05-26 | |||
| NF-643-K | 2026-05-26 | |||
| GN-134-B | 2026-05-27 | |||
| JS-581-G | 2026-05-26 | |||
| JVG-49-R | 2026-05-26 | |||
| GKP-17-K | 2026-05-26 | |||
| NF-117-G | 2026-05-25 | |||
| KV-121-J | 2026-05-25 | |||
| KFP-01-R | 2026-05-25 | |||
| HB-889-V | 2026-05-25 | |||
| SH-756-L | 2026-05-24 | |||
| HH-480-S | 2026-05-24 | |||
| HN-197-S | 2026-05-24 | |||
| SF-733-F | 2026-05-23 | |||
| NP-762-K | 2026-05-23 | |||
| NF-511-P | 2026-05-23 | |||
| PN-551-F | 2026-05-23 | |||
| PP-098-J | 2026-05-23 | |||
| HT-427-V | 2026-05-23 | |||
| HV-003-K | 2026-05-23 |