Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 41.904
€ 1.183,-
Ja, 2018
2011
2023-09-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Countryman met kenteken SZ-215-B is op kenteken gezet in 2011. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 41.904 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 184 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.1 liter per 100 km. Met 1.385 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1385 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1780 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-11-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-06-22 |
| APK vervaldatum | 2027-04-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Countryman stationwagen
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 7.075 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Countryman
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 7.075,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 175.169 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 795 |
| Periode | 2010-09-16 - 2015-09-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 481 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 172 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 34 | 17 | € 38.769,- | € 2.835,- |
| 2010 | 19 | 10 | € 40.653,- | € 5.199,- |
| 2010 | 34 | 17 | € 38.769,- | € 2.835,- |
| 2011 | 103 | 52 | € 41.830,- | € 6.337,- |
| 2011 | 207 | 105 | € 38.568,- | € 3.996,- |
| 2011 | 207 | 105 | € 38.568,- | € 3.996,- |
| 2012 | 155 | 42 | € 39.394,- | € 5.167,- |
| 2012 | 155 | 42 | € 39.394,- | € 5.167,- |
| 2012 | 108 | 29 | € 44.093,- | € 7.692,- |
| 2013 | 61 | 7 | € 41.964,- | € 5.559,- |
| 2013 | 24 | 1 | € 47.318,- | € 9.438,- |
| 2013 | 61 | 7 | € 41.964,- | € 5.559,- |
| 2014 | 22 | 0 | € 42.578,- | € 6.150,- |
| 2014 | 22 | 5 | € 47.806,- | € 7.907,- |
| 2014 | 22 | 0 | € 42.578,- | € 6.150,- |
| 2015 | 4 | 2 | € 46.366,- | € 2.787,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 41.345,- | € 3.949,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 41.345,- | € 3.949,- |
| 2016 | 8 | 4 | € 51.328,- | € 5.243,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 53-XZP-5 | 2026-05-15 | |||
| ZL-560-N | 2026-05-12 | |||
| NX-427-N | 2026-04-30 | |||
| R-851-KX | 2026-05-01 | |||
| 8-KJJ-34 | 2026-04-20 | |||
| GP-067-D | 2026-05-15 | |||
| 02-TDK-9 | 2026-05-19 | |||
| XZ-753-P | 2026-05-11 | |||
| J-205-JB | 2026-04-21 | |||
| PF-873-X | 2026-04-04 | |||
| 2-KPK-94 | 2026-04-24 | |||
| 86-TKJ-3 | 2026-05-14 | |||
| 30-ZBG-8 | 2026-04-25 | |||
| K-424-BP | 2026-04-20 | |||
| GB-384-T | 2026-03-31 | |||
| JS-707-R | 2026-03-21 | |||
| L-247-BZ | 2026-03-19 | |||
| XR-577-D | 2026-03-24 | |||
| GJ-590-R | 2026-03-21 | |||
| 77-TVD-7 | 2026-03-20 | |||
| P-652-LZ | 2026-03-31 | |||
| 7-TNH-46 | 2026-03-15 | |||
| KZ-730-R | 2026-03-09 | |||
| 7-ZPP-58 | 2025-11-21 | |||
| 92-ZFL-7 | 2026-01-07 | |||
| L-396-LF | 2025-05-09 | |||
| 89-XKR-7 | 2025-07-06 | |||
| 3-ZKV-73 | 2025-10-23 | |||
| 1-SHL-04 | 2024-12-18 | |||
| ZV-278-R | 2025-10-13 |