Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 78.201
€ 8.052,-
Ja, 2018
2018
2023-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X2 met kenteken SV-737-L is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018. Dit voertuig is in oktober 2018 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze BMW bedroeg € 78.201. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 190 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1995 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.8 l/100 km. Met een massa van 1.675 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-05-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1675 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2190 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,53 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-02-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-10-03 |
| APK vervaldatum | 2027-05-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW X2 stationwagen
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 15.240 |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.536 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW X2
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 15.240,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 186.626 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 587 |
| Periode | 2018-02-14 - 2022-01-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 82 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 24 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 53 | 16 | € 72.936,- | € 8.367,- |
| 2019 | 21 | 5 | € 73.050,- | € 9.643,- |
| 2020 | 4 | 1 | € 71.071,- | € 8.852,- |
| 2021 | 3 | 1 | € 70.521,- | € 6.920,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 67.283,- | € 6.360,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-518-ZF | 2026-05-19 | |||
| J-313-HD | 2026-05-15 | |||
| G-599-SJ | 2026-05-17 | |||
| H-707-SJ | 2026-04-05 | |||
| XJ-518-H | 2026-03-19 | |||
| RX-501-N | 2022-09-26 | |||
| ZD-875-K | 2024-12-23 | |||
| ZR-488-L | 2021-10-29 | |||
| SH-643-S | 2021-05-14 | |||
| RZ-841-Z | 2022-08-17 | |||
| TB-619-L | 2021-03-24 | |||
| K-912-SF | 2021-05-20 | |||
| SX-854-T | 2023-11-20 | |||
| XZ-813-B | 2020-10-31 | |||
| XK-541-P | 2022-03-08 | |||
| P-442-BK | 2022-02-01 | |||
| TP-931-S | 2024-05-06 | |||
| ZJ-958-P | 2021-03-17 | |||
| XV-081-P | 2023-08-02 | |||
| ZJ-225-N | 2020-10-27 | |||
| SB191F | 2020-10-20 | |||
| RV-687-V | 2020-12-16 | |||
| N-943-BL | 2024-01-31 | |||
| P-275-PF | 2023-03-26 | |||
| TJ-638-Z | 2023-05-06 | |||
| L-321-LV | 2024-12-10 | |||
| SX-853-T | 2022-04-11 | |||
| XF-884-G | 2024-11-22 | |||
| SB-756-K | 2022-09-30 | |||
| P-342-JT | 2025-11-30 |