Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.532,-
Ja, 2018
2006
2026-03-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Tigra TwinTop met kenteken SV-423-F is op kenteken gezet in 2006. Dit voertuig is in juni 2018 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 90 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1364 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.1 l/100 km. Met een massa van 1.235 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 250 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1235 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1475 kg |
| Lengte | 3,92 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-09-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-06-12 |
| APK vervaldatum | 2027-01-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Tigra TwinTop cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.490 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Tigra TwinTop
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
2 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 217.781 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 866 |
| Periode | 2004-07-27 - 2010-06-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1638 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 418 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 132 | 24 | € 4.934,- | |
| 2004 | 132 | 24 | € 4.934,- | |
| 2004 | 10 | 1 | € 5.645,- | |
| 2005 | 92 | 16 | € 26.513,- | € 5.297,- |
| 2005 | 394 | 111 | € 24.664,- | € 4.691,- |
| 2005 | 394 | 111 | € 24.664,- | € 4.691,- |
| 2006 | 35 | 6 | € 5.264,- | |
| 2006 | 289 | 90 | € 20.941,- | € 4.386,- |
| 2006 | 289 | 90 | € 20.941,- | € 4.386,- |
| 2007 | 365 | 65 | € 23.051,- | € 4.653,- |
| 2007 | 364 | 64 | € 23.051,- | € 4.651,- |
| 2007 | 44 | 2 | € 24.739,- | € 5.602,- |
| 2008 | 250 | 58 | € 23.314,- | € 4.238,- |
| 2008 | 30 | 2 | € 24.866,- | € 5.308,- |
| 2008 | 250 | 58 | € 23.314,- | € 4.238,- |
| 2009 | 167 | 60 | € 22.930,- | € 3.998,- |
| 2009 | 5 | 0 | € 24.310,- | € 5.137,- |
| 2009 | 167 | 60 | € 22.930,- | € 3.998,- |
| 2010 | 41 | 10 | € 22.090,- | € 3.620,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 23.114,- | € 4.205,- |
| 2010 | 41 | 10 | € 22.090,- | € 3.620,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 53-XD-XL | |||
| 73-SF-JK | |||
| Z-283-PD | |||
| 24-TL-ZT | |||
| 70-TB-RP | |||
| HRF-82-F | |||
| 81-RJ-XX | |||
| 65-RF-GJ | |||
| 02-SP-FL | |||
| 61-RD-FJ | |||
| SJ-873-L | |||
| 24-SP-HD | |||
| 41-XK-KT | |||
| 96-SH-TB | |||
| 31-NVX-1 | |||
| 48-SN-XR | |||
| 61-RG-FJ | |||
| 65-ST-ZZ | |||
| 80-TS-JR | |||
| 19-XJ-SR | |||
| PS-726-K | |||
| P-418-LT | |||
| 52-XL-ZB | |||
| 97-RS-FZ | |||
| 92-PVZ-1 | |||
| 53-PR-NZ | |||
| 94-XS-LT | |||
| G-198-BN | |||
| 54-XR-BZ | |||
| 99-XG-NK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-SZ-DH | 2026-05-12 | |||
| 28-XR-KP | 2026-05-11 | |||
| 93-TB-TB | 2026-05-20 | |||
| 74-SN-LZ | 2026-05-05 | |||
| 63-XJ-XK | 2026-05-21 | |||
| 51-XR-BZ | 2026-05-04 | |||
| 04-SH-GN | 2026-04-24 | |||
| 11-PR-PB | 2026-04-23 | |||
| 71-TB-HZ | 2026-04-23 | |||
| 13-ZR-NS | 2026-05-16 | |||
| 71-XF-PN | 2026-04-30 | |||
| 48-RF-KJ | 2026-04-18 | |||
| 80-LPS-7 | 2026-04-17 | |||
| 33-XT-JB | 2026-04-17 | |||
| 19-TX-KL | 2026-04-18 | |||
| 52-PR-GG | 2026-04-17 | |||
| 01-SL-XR | 2026-04-20 | |||
| 18-PR-GG | 2026-04-13 | |||
| 97-TT-PF | 2026-05-09 | |||
| 03-TX-XK | 2026-04-13 | |||
| 94-XL-VV | 2026-05-20 | |||
| 69-JRZ-6 | 2026-05-20 | |||
| N-119-HH | 2026-05-14 | |||
| 73-XN-HB | 2026-05-12 | |||
| 89-ZJ-DK | 2026-05-12 | |||
| 13-PZ-NF | 2026-04-07 | |||
| 85-XP-PG | 2026-05-04 | |||
| R-287-HL | 2026-05-02 | |||
| 13-LSB-2 | 2026-04-20 | |||
| G-108-SF | 2026-04-28 |