Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.010
€ 4.857,-
Nee
2018
2025-06-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Karoq met kenteken SV-004-P is afkomstig uit het bouwjaar 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Škoda was € 33.010. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.2 l/100 km. Met een massa van 1.361 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 08-04-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 10.700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1361 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-06-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-06-12 |
| APK vervaldatum | 2027-04-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 8 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 8 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Škoda Karoq stationwagen
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 18.130 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 18.800 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Škoda Karoq
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 18.130,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 110.595 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 622 |
| Periode | 2017-11-28 - 2018-12-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 422 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 131 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 17 | 7 | € 35.230,- | € 2.340,- |
| 2017 | 37 | 17 | € 32.896,- | € 3.117,- |
| 2017 | 37 | 17 | € 32.896,- | € 3.117,- |
| 2018 | 405 | 124 | € 35.355,- | € 3.752,- |
| 2018 | 345 | 96 | € 32.065,- | € 4.044,- |
| 2018 | 345 | 96 | € 32.065,- | € 4.044,- |
| 2019 | 6 | 3 | € 33.147,- | € 2.724,- |
| 2019 | 6 | 3 | € 33.147,- | € 2.724,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SN-854-D | 2026-05-16 | |||
| SH-789-R | 2026-04-20 | |||
| SL-421-R | 2026-04-10 | |||
| SL-505-X | 2026-04-20 | |||
| SN-757-X | 2026-05-18 | |||
| SK-705-P | 2026-05-17 | |||
| HVV-08-T | 2026-05-21 | |||
| SX-136-B | 2026-05-07 | |||
| P-976-DZ | 2026-04-28 | |||
| SG-755-G | 2026-04-29 | |||
| TJ-756-N | 2026-03-23 | |||
| SH-157-X | 2026-03-21 | |||
| HZZ-29-G | 2026-04-01 | |||
| RZ-935-N | 2026-03-27 | |||
| P-846-LF | 2026-03-20 | |||
| TB-784-D | 2026-03-24 | |||
| TZ-122-K | 2024-01-19 | |||
| RL-517-N | 2026-03-05 | |||
| SX-549-R | 2025-10-12 | |||
| SX-460-R | 2023-05-30 | |||
| P-711-PT | 2026-02-14 | |||
| TH-724-R | 2024-08-08 | |||
| SV-514-D | 2026-02-20 | |||
| SL-422-R | 2024-02-26 | |||
| L-991-GN | 2025-02-10 | |||
| RL-491-N | 2024-02-26 | |||
| TL-862-X | 2025-08-31 | |||
| SK-598-P | 2024-02-27 | |||
| SV-818-P | 2025-07-15 | |||
| SF-346-Z | 2025-03-05 |