Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.451,-
Nee
1998
2017-05-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken ST-VP-66 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.6 l/100 km. Dankzij 1.540 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 3288 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-05-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1540 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2017-05-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-01-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-01-20 |
| APK vervaldatum | 2027-05-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 5.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Huidige eigenaar
9 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 5.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 238.065 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1195 |
| Periode | 1997-11-27 - 1999-09-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 75 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 22 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 100 | 24 | € 13.394,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 10.071,- | |
| 1997 | 100 | 24 | € 13.394,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 10.138,- | |
| 1998 | 28 | 7 | € 10.796,- | |
| 1998 | 39 | 9 | € 9.604,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 10.138,- | |
| 1999 | 15 | 5 | € 10.484,- | |
| 1999 | 34 | 13 | € 10.082,- | |
| 1999 | 34 | 13 | € 10.082,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.886,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TJ-ZH-34 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XT-BJ-78 | 2026-03-21 | |||
| XD-DL-15 | 2026-03-20 | |||
| XZ-DV-62 | 2025-07-20 | |||
| RS-110-B | 2022-01-19 | |||
| SN-834-B | 2021-06-03 | |||
| XB-JF-06 | 2022-04-05 | |||
| KN-895-B | 2020-11-20 | |||
| 40-GJ-LT | 2023-05-14 | |||
| HVS-62-X | 2025-11-12 | |||
| SR-NN-01 | 2020-05-10 | |||
| TF-JR-99 | 2025-07-30 | |||
| SP-HB-97 | 2025-12-19 | |||
| TN-647-G | 2025-03-11 | |||
| 5-TTX-71 | 2025-10-05 | |||
| ZL-JR-53 | 2024-11-26 | |||
| NL-888-S | 2025-01-05 | |||
| XF-DS-01 | 2020-05-27 | |||
| TRRZ74 | 2022-05-30 | |||
| SVNT73 | 2021-05-29 | |||
| ZG-PH-54 | 2023-10-20 | |||
| 4-TTT-62 | 2025-07-18 | |||
| 8-XBX-50 | 2023-11-17 | |||
| 57-JNT-8 | 2025-09-26 | |||
| L-397-TK | 2021-11-12 | |||
| STBV40 | 2021-07-10 | |||
| XT-TX-38 | 2022-08-10 | |||
| SP-HB-80 | 2020-05-17 | |||
| SZFP80 | 2021-03-03 | |||
| 40-SG-FG | 2021-04-07 | |||
| 43zdhs | 2020-09-17 |