Kenteken check S-654-NL

Mercedes-Benz Eqe 350

NL
S-654-NL
Carscanner Score
7.4
7.4

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

41k tot 51k

Catalogusprijs

€ 103.394

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2023

Tenaamstelling

06 jul 2023

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Mercedes-Benz Eqe 350 écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport S-654-NL
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Mercedes-Benz Eqe 350
Actieradius
618 km
Topsnelheid
210 km/u

Deze Mercedes-Benz Eqe 350 met kenteken S-654-NL is op kenteken gezet in 2023. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 103.394. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 109 kW. Deze Eqe 350 haalt een maximale snelheid van 210 km/h. Met 2.385 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 02-03-2023. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 06-07-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 48.000.

Aandrijflijn Elektrisch
Transmissie Overig
Actieradius (WLTP) 618 km
Verbruik (WLTP) 16,7 kWh/100 km
Carrosserie Sedan
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,96 × 1,96 × 1,51 m
Wielbasis 3,12 m
Rijklaar gewicht 2.385 kg
Technische max. massa voertuig 2.880 kg
Tenaamstelling 06 jul 2023 ↓
Eerste registratie 06 jul 2023
Eerste toelating in Nederland 06 jul 2023
APK vervaldatum 06 jul 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
AMG Line
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Getint glas
Lichtmetalen velgen
Panoramadak
Airconditioning
Automatische klimaatregeling
Sportstoelen
Stoelverwarming
Verstelbare lendensteunen
Navigatiesysteem
Airbags
Alarmsysteem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Cruise control
Parkeersensoren
Startonderbreker

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Mercedes-Benz van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 50.500

Bij een handelaar

€ 48.000

Bij een particulier

€ 45.750

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 40.750

Particuliere verkoop

€ 45.750

Verwachte statijd

45 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 783 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 331
Verzekering (WA) € 185
Groningen € 115/mnd
Fryslân € 113/mnd
Drenthe € 113/mnd
Overijssel goedkoopst € 109/mnd
Flevoland € 110/mnd
Gelderland € 116/mnd
Utrecht € 111/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 109/mnd
Zuid-Holland duurst € 119/mnd
Zeeland € 110/mnd
Noord-Brabant € 111/mnd
Limburg € 112/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Onderhoud & reparatie € 77
Energie (laden) € 45
Banden € 36

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 15 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats Amsterdam
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle beschikbare foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

1 recente eigenaren

  • 06 jul 2023

    Eerste registratie

    Mercedes-Benz Eqe 350

  • 06 jul 2023

    Huidige eigenaar

    3 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Deze Mercedes-Benz Eqe 350 staat sinds de registratie in Nederland op één naam, volgens de RDW. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Carscanner schat de huidige marktwaarde van S-654-NL op ongeveer € 48.000. Deze schatting is gebaseerd op marktdata van vergelijkbare auto's.
De APK van deze Mercedes-Benz Eqe 350 is geldig tot 6 juli 2027, dus nog 8 maanden.
De laatst bekende kilometerstand van deze Mercedes-Benz Eqe 350 komt uit een advertentie van 17 april 2023 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, S-654-NL is geen importauto. De auto is op 6 juli 2023 direct in Nederland op kenteken gezet.
Voor deze Mercedes-Benz Eqe 350 zijn geen terugroepacties geregistreerd.
De laatste tenaamstelling van deze Mercedes-Benz Eqe 350 dateert van 6 juli 2023, 3 jaar en 4 maanden geleden.
De nieuwprijs van deze Mercedes-Benz Eqe 350 was volgens de RDW € 103.394, inclusief btw en BPM.

Algemene informatie

Model Mercedes-Benz Eqe 350 sedan
Recente marktcijfers bouwjaar 2023
€
Gem. recente vraagprijs € 40.750,-
KM
Gem. recente kilometerstand 88.151 km
#
Recent aangeboden 3 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 475 · ± 1 jaar
Productieperiode 25 aug 2022 – 6 jun 2024
Geregistreerde auto's in NL 68 waarvan 4 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 19 van 68 · 28% waarvan 4 in de laatste 12 maanden

Historie

Mercedes-Benz Eqe 350 sedan
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2022 9 registraties · 2 import 9 2 € 100.796,- Gem. nieuwprijs € 100.796,-
2023 deze auto 43 registraties · 9 import 43 9 € 101.981,- Gem. nieuwprijs € 101.981,-
2024 16 registraties · 8 import 16 8 € 100.215,- Gem. nieuwprijs € 100.215,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
S-532-HG 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
S-437-LH 2026-08-27 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-651-NL 2026-08-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-311-RK 2023-09-26 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-218-PH 2024-04-05 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HJP-42-S 2025-11-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GVS-03-G 2024-12-23 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HHT-63-N 2025-10-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-299-NK 2025-12-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-343-XT 2025-02-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-496-GJ 2025-11-13 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-539-GR 2024-11-23 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-652-NL 2025-03-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GHT-20-P 2024-10-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-897-TT 2026-04-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-879-BD 2026-04-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-349-HK 2026-02-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GJF-47-D 2026-05-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JRV-53-S 2026-01-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
S-715-LT 2026-01-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 19 auto's

Kenteken check van S-654-NL delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X