Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 35.229
€ 7.351,-
Ja, 2023
2012
2026-02-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Touran met kenteken S-284-SF is op kenteken gezet in 2012. In maart 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 35.229. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze Touran bedraagt 202 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.536 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 88 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 25 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 7.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,49 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-12-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-03-27 |
| APK vervaldatum | 2026-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Touran stationwagen
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 10.940 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Touran
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 10.940,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 136.609 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1038 |
| Periode | 2012-09-18 - 2015-06-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 565 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Aantal import auto's | 213 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 115 | 45 | € 39.217,- | € 5.248,- |
| 2012 | 39 | 13 | € 35.540,- | € 6.436,- |
| 2012 | 39 | 13 | € 35.540,- | € 6.436,- |
| 2013 | 240 | 87 | € 40.846,- | € 5.656,- |
| 2013 | 165 | 62 | € 36.530,- | € 5.232,- |
| 2013 | 164 | 61 | € 36.514,- | € 5.257,- |
| 2014 | 165 | 62 | € 41.288,- | € 5.629,- |
| 2014 | 88 | 29 | € 38.017,- | € 5.386,- |
| 2014 | 88 | 29 | € 38.017,- | € 5.386,- |
| 2015 | 45 | 19 | € 41.993,- | € 4.222,- |
| 2015 | 31 | 14 | € 37.197,- | € 4.627,- |
| 2015 | 31 | 14 | € 37.197,- | € 4.627,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NZ-994-F | 2026-05-08 | |||
| 8-XBJ-24 | 2026-04-14 | |||
| JK-512-T | 2026-04-28 | |||
| NX-404-L | 2026-04-23 | |||
| X-368-KV | 2026-05-08 | |||
| RH-061-K | 2026-05-02 | |||
| 6-STT-75 | 2026-04-20 | |||
| J-355-XN | 2026-04-18 | |||
| RS-262-H | 2026-04-16 | |||
| GV-064-T | 2026-04-08 | |||
| L-020-RH | 2026-03-29 | |||
| NV-230-G | 2026-03-30 | |||
| X-783-RG | 2026-03-25 | |||
| NL-122-Z | 2026-03-04 | |||
| 24-XZH-8 | 2025-11-13 | |||
| 16-ZSX-8 | 2023-04-29 | |||
| 6-XJT-40 | 2025-09-17 | |||
| GF-468-L | 2025-08-11 | |||
| XZ-520-V | 2025-04-15 | |||
| GH-168-S | 2021-07-23 | |||
| SX-703-X | 2025-12-24 | |||
| J-169-FS | 2026-02-24 | |||
| 7-TFG-10 | 2025-04-04 | |||
| 1-XHN-70 | 2025-11-29 | |||
| 4-SKZ-35 | 2024-12-24 | |||
| 77-ZGH-2 | 2026-01-28 | |||
| 2-SGT-48 | 2026-02-25 | |||
| 74-ZRD-9 | 2022-10-27 | |||
| 19-ZBD-3 | 2024-02-20 | |||
| ZJ-646-L | 2026-01-31 |