Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 40.889
€ 6.685,-
Ja, 2023
2022
2024-10-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken S-107-VN is op kenteken gezet in 2022. In juli 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 40.889. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 207 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Polo bedraagt 240 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.361 kg. Sinds 571 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 27-04-2028. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 23.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 207 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 159 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1361 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,07 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-04-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-07-07 |
| APK vervaldatum | 2028-04-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 26.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 28.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het veiligheidsgordel waarschuwingssysteem wordt mogelijk niet geactiveerd door een software fout.
De inzittenden van de auto worden noch akoestisch noch visueel voor niet-vastgegespte veiligheidsgordels gewaarschuwd. In het geval van een ongeval kan dit voor een verhoogd gevarenrisico zorgen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, Deze zal de software van het instrumentenpaneel aanpassen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 26.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 44.124 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 47 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 283 |
| Periode | 2021-08-04 - 2026-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1060 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 257 |
| Aantal import auto's | 574 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 245 |
| Import percentage | 54% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 3 | 2 | € 40.598,- | € 3.720,- |
| 2021 | 30 | 23 | € 39.267,- | € 3.708,- |
| 2021 | 3 | 2 | € 40.598,- | € 3.720,- |
| 2022 | 13 | 4 | € 41.016,- | € 5.657,- |
| 2022 | 474 | 287 | € 42.169,- | € 4.888,- |
| 2022 | 13 | 4 | € 41.016,- | € 5.657,- |
| 2023 | 334 | 169 | € 46.262,- | € 7.129,- |
| 2024 | 192 | 87 | € 49.046,- | € 8.239,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 54.984,- | € 13.175,- |
| 2025 | 23 | 8 | € 51.312,- | € 10.652,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 47.393,- | € 5.412,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 51.554,- | € 13.308,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JLG-48-V | |||
| JSX-30-D | |||
| KHF-10-R | |||
| JFK-63-G | |||
| HKG-93-L | |||
| JSF-77-G | |||
| JSX-35-D | |||
| JVK-76-T | |||
| JNL-06-S | |||
| HVT-06-D | |||
| HXZ-57-L | |||
| KHF-31-Z | |||
| GRZ-93-R | |||
| KHN-05-B | |||
| JFB-58-V | |||
| KHN-24-D | |||
| KHF-53-S | |||
| KFT-55-X | |||
| KJD-49-G | |||
| KHG-76-X | |||
| JHG-58-R | |||
| JNL-65-P | |||
| JTK-69-T | |||
| HVT-28-J | |||
| GBJ-95-B | |||
| JNN-07-L | |||
| JHN-76-Z | |||
| JJZ-90-B | |||
| GHG-61-L | |||
| JLP-63-R |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| S-933-XX | 2026-05-20 | |||
| JSG-97-T | 2026-05-15 | |||
| R-257-RV | 2026-05-08 | |||
| JLG-32-V | 2026-05-15 | |||
| JRB-96-K | 2026-05-03 | |||
| HHZ-28-D | 2026-04-20 | |||
| JNF-74-G | 2026-05-11 | |||
| KGH-76-J | 2026-05-07 | |||
| KGG-12-D | 2026-05-01 | |||
| HPP-09-D | 2026-04-29 | |||
| JTT-50-X | 2026-05-21 | |||
| JFK-34-G | 2026-05-20 | |||
| HXJ-55-K | 2026-05-15 | |||
| JDH-89-V | 2026-05-16 | |||
| R-747-BT | 2026-05-11 | |||
| JSK-61-J | 2026-05-10 | |||
| JHH-82-J | 2026-04-07 | |||
| R-558-TN | 2026-05-10 | |||
| T-405-FB | 2026-05-08 | |||
| X-275-ZX | 2026-05-08 | |||
| JFP-17-B | 2026-05-06 | |||
| X-974-XK | 2026-04-16 | |||
| KGH-56-P | 2026-04-30 | |||
| GZJ-07-L | 2026-04-25 | |||
| GTV-41-K | 2026-04-23 | |||
| X-867-NX | 2026-04-23 | |||
| R-898-LN | 2026-04-18 | |||
| GZJ-28-R | 2026-04-18 | |||
| Z-579-PN | 2026-05-05 | |||
| GSZ-40-K | 2026-05-01 |