Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.730,-
Ja, 2018
2001
2022-06-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota MR2 met kenteken RX-557-B is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto is 17 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 1794 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.060 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. Dit voertuig moet over 2573 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1100 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1235 kg |
| Lengte | 3,89 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,25 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2022-06-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-04-28 |
| APK vervaldatum | 2019-05-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2022 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota MR2 cabriolet
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 5.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota MR2
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 191.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1490 |
| Periode | 2000-01-01 - 2006-04-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1044 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 342 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2000 | 436 | 129 | € 31.018,- | € 7.377,- |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2001 | 242 | 89 | € 7.221,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2002 | 123 | 34 | € 7.137,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2003 | 108 | 38 | € 7.911,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2004 | 64 | 24 | € 8.074,- | |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2005 | 66 | 25 | € 34.817,- | € 7.748,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| 2006 | 5 | 3 | € 35.590,- | € 6.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-GZ-KL | 2026-04-30 | |||
| 77-FV-LL | 2026-05-21 | |||
| 53-GB-JH | 2026-05-20 | |||
| K-498-SV | 2026-04-17 | |||
| 62-LP-FH | 2026-04-16 | |||
| 94-GZ-FF | 2026-04-12 | |||
| 34-LV-LL | 2026-04-10 | |||
| 39-XB-HR | 2026-04-15 | |||
| 91-GH-NJ | 2026-03-23 | |||
| KD-530-F | 2026-03-23 | |||
| 50-HJ-PH | 2026-03-23 | |||
| 9-TPS-74 | 2020-09-07 | |||
| 89-PN-SJ | 2021-05-31 | |||
| 3-TKL-89 | 2023-10-19 | |||
| 39-RF-NH | 2023-04-22 | |||
| S-017-LR | 2024-09-09 | |||
| 31-GK-KX | 2024-03-11 | |||
| 82-SK-TB | 2020-09-12 | |||
| 25-GTB-3 | 2021-04-13 | |||
| 64-FK-NG | 2025-03-03 | |||
| 29-FV-LN | 2021-11-20 | |||
| 55-KKS-7 | 2021-10-09 | |||
| 2-TPH-48 | 2024-01-05 | |||
| 72-JH-ZB | 2025-10-14 | |||
| 90-XL-GF | 2020-10-05 | |||
| 7-SVL-89 | 2020-08-05 | |||
| 31-GT-RL | 2020-11-12 | |||
| RR-281-T | 2021-01-26 | |||
| 55-NL-NJ | 2024-03-16 | |||
| 21-HJ-VJ | 2025-11-06 |