Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 92.140
€ 5.457,-
Ja, 2018
2005
2026-04-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken RX-014-P is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto is 13 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volvo was € 92.140. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 316 pk. Dit model beschikt over een 4414 cc motor met 8 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 13.5 l/100 km. Een fors gewicht van 2.156 kg geeft extra rijcomfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 3 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 3.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4414 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 316 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 13.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2156 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2760 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-07-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-05-19 |
| APK vervaldatum | 2026-05-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo XC90 MPV
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 9.369 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 13.308 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 9.369,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 273.555 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 942 |
| Periode | 2004-09-24 - 2010-09-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 360 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 118 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 5 | 2 | € 22.231,- | |
| 2005 | 206 | 69 | € 92.389,- | € 20.057,- |
| 2006 | 103 | 32 | € 94.172,- | € 19.332,- |
| 2007 | 27 | 7 | € 94.062,- | € 23.475,- |
| 2008 | 9 | 4 | € 98.299,- | € 25.052,- |
| 2009 | 4 | 1 | € 109.044,- | € 37.548,- |
| 2010 | 6 | 3 | € 112.002,- | € 30.084,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 83-RD-KT | 2026-05-07 | |||
| 16-RF-TH | 2026-05-06 | |||
| 14-RR-FP | 2026-05-17 | |||
| 25-SP-XV | 2026-05-04 | |||
| 32-RL-KG | 2026-04-20 | |||
| 1-KRN-39 | 2026-04-09 | |||
| 31-TR-VB | 2026-04-15 | |||
| L-291-DF | 2026-04-10 | |||
| 37-RF-FR | 2026-03-31 | |||
| 36-JPT-4 | 2026-03-27 | |||
| 68-RZ-FK | 2026-03-07 | |||
| L-487-PV | 2026-03-16 | |||
| 09-RD-TR | 2026-03-09 | |||
| RT-025-F | 2026-03-10 | |||
| 41-RK-KG | 2022-01-28 | |||
| 92-SF-PR | 2025-05-16 | |||
| 46-RF-JR | 2024-07-31 | |||
| L-233-VG | 2025-08-15 | |||
| RR-093-R | 2026-03-04 | |||
| 88-RD-XZ | 2025-03-09 | |||
| 21-NXB-1 | 2024-01-25 | |||
| 38-RR-HP | 2025-06-21 | |||
| 97-SH-DB | 2024-09-24 | |||
| H-447-HG | 2026-02-21 | |||
| JX-159-X | 2026-02-09 | |||
| H-292-NK | 2026-01-06 | |||
| H-734-PT | 2025-09-18 | |||
| 38-RF-FR | 2025-09-17 | |||
| 01-RT-DR | 2025-08-27 | |||
| 76-RH-PX | 2025-06-25 |