Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 66.483
€ 2.123,-
Ja, 2018
2017
2026-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken RT-959-D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 66.483. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 310 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.527 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 01-10-2026. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 19.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 311 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1527 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2020 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-09-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-01-24 |
| APK vervaldatum | 2026-10-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 14 verkoopprijzen en 8 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 16 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 29.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 30.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
18 dagen8 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 29.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 125.274 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 39 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 440 |
| Periode | 2017-03-02 - 2019-01-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1025 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 37 |
| Aantal import auto's | 526 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 37 |
| Import percentage | 51% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 635 | 325 | € 62.929,- | € 5.968,- |
| 2018 | 389 | 201 | € 65.487,- | € 6.640,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 60.641,- | € 12.135,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SB-519-H | |||
| XS-776-L | |||
| R-390-NN | |||
| TH-214-Z | |||
| H-882-SK | |||
| ZF-347-N | |||
| P-583-TB | |||
| TK-657-B | |||
| S-129-RF | |||
| HVN-18-S | |||
| N-671-SG | |||
| K-211-PH | |||
| P-341-ZL | |||
| H-313-ZF | |||
| ZB-657-Z | |||
| HHD-07-Z | |||
| PH-608-H | |||
| TR-379-G | |||
| TZ-809-J | |||
| N-054-ZF | |||
| RL-333-B | |||
| L-426-TG | |||
| TF-561-D | |||
| P-017-TG | |||
| H-666-VV | |||
| N-685-DP | |||
| SB-131-X | |||
| SV-085-S | |||
| H-571-HB | |||
| GKF-80-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| R-057-TJ | 2026-05-12 | |||
| GBV-70-X | 2026-05-08 | |||
| KBH-82-J | 2026-04-30 | |||
| X-476-SP | 2026-05-17 | |||
| XL-750-X | 2026-05-03 | |||
| L-758-BD | 2026-05-27 | |||
| Z-436-HH | 2026-05-23 | |||
| JBR-83-S | 2026-05-22 | |||
| S-098-GH | 2026-05-21 | |||
| S-796-VP | 2026-05-17 | |||
| K-415-ND | 2026-05-17 | |||
| XR-294-J | 2026-05-16 | |||
| J-645-GG | 2026-05-11 | |||
| RV-966-R | 2026-05-12 | |||
| S-529-GR | 2026-05-09 | |||
| S-791-KX | 2026-05-08 | |||
| TJ-854-X | 2026-04-14 | |||
| J-906-TF | 2026-04-29 | |||
| H-635-TB | 2026-04-28 | |||
| N-594-GH | 2026-04-25 | |||
| T-594-TV | 2026-04-22 | |||
| HTZ-62-V | 2026-04-16 | |||
| S-807-VX | 2026-05-23 | |||
| X-520-VK | 2026-05-18 | |||
| PV-123-D | 2026-04-14 | |||
| JXS-91-H | 2026-04-03 | |||
| R-633-XH | 2026-03-22 | |||
| XP-570-S | 2026-03-31 | |||
| R-369-HN | 2026-03-29 | |||
| S-019-GV | 2026-03-29 |