Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 40.367
€ 2.814,-
Ja, 2018
2016
2026-04-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 Sportback met kenteken RK-625-L is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Dit voertuig is in januari 2018 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Audi bedroeg € 40.367. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4 liter per 100 km. Met 1.335 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 13.600.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1335 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-03-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-01-15 |
| APK vervaldatum | 2027-03-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A3 Sportback hatchback
|
Nu te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 12.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.188 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A3 Sportback
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
29 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 12.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 211.941 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 672 |
| Periode | 2015-06-19 - 2018-03-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 618 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 125 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 116 | 21 | € 39.908,- | € 3.866,- |
| 2015 | 143 | 33 | € 37.172,- | € 4.107,- |
| 2015 | 143 | 33 | € 37.172,- | € 4.107,- |
| 2016 | 376 | 67 | € 39.839,- | € 4.153,- |
| 2016 | 394 | 86 | € 36.443,- | € 4.220,- |
| 2016 | 394 | 86 | € 36.443,- | € 4.220,- |
| 2017 | 178 | 31 | € 39.501,- | € 4.606,- |
| 2017 | 77 | 6 | € 37.142,- | € 5.622,- |
| 2017 | 77 | 6 | € 37.142,- | € 5.622,- |
| 2018 | 2 | 0 | € 39.404,- | € 5.660,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 34.726,- | € 6.042,- |
| 2018 | 4 | 0 | € 34.726,- | € 6.042,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KJ-429-Z | 2026-05-18 | |||
| HK-710-X | 2026-05-25 | |||
| NF-948-R | 2026-05-25 | |||
| HS-885-K | 2026-05-05 | |||
| JB-158-D | 2026-05-21 | |||
| NF-772-D | 2026-05-19 | |||
| KB-890-B | 2026-05-25 | |||
| J-608-JV | 2026-04-26 | |||
| KS-519-Z | 2026-04-29 | |||
| KN-401-Z | 2026-04-27 | |||
| HG-991-F | 2026-05-23 | |||
| R-487-JN | 2026-04-18 | |||
| PZ-574-T | 2026-04-17 | |||
| HS-715-G | 2026-04-17 | |||
| HJ-669-N | 2026-04-15 | |||
| JS-085-D | 2026-05-25 | |||
| P-040-LT | 2026-03-24 | |||
| H-484-GS | 2024-09-10 | |||
| HR497S | 2021-02-24 | |||
| HJ-826-R | 2021-01-27 | |||
| NL-617-X | 2025-05-30 | |||
| HG-219-K | 2025-03-07 | |||
| HT-086-R | 2020-06-02 | |||
| KF-547-V | 2025-12-02 | |||
| PG-905-B | 2025-06-23 | |||
| PJ-688-D | 2022-06-13 | |||
| JJ-775-G | 2024-12-27 | |||
| JZ-784-H | 2023-10-13 | |||
| JK-194-V | 2022-12-12 | |||
| KB-985-T | 2023-01-14 |