Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.827,-
Ja, 2017
2002
2026-04-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S60 met kenteken RK-232-N is op kenteken gezet in 2002. Dit voertuig is in december 2017 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.543 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 41 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 07-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 11 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1543 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,72 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-12-12 |
| APK vervaldatum | 2027-01-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S60 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.795 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5011 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S60
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
1 maand4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.795,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 247.072 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1163 |
| Periode | 2000-10-27 - 2010-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3486 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 150 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 32 | 2 | € 8.857,- | |
| 2000 | 39 | 4 | € 7.937,- | |
| 2000 | 39 | 4 | € 7.937,- | |
| 2001 | 403 | 20 | € 8.615,- | |
| 2001 | 919 | 49 | € 7.973,- | |
| 2001 | 919 | 49 | € 7.973,- | |
| 2002 | 610 | 23 | € 7.651,- | |
| 2002 | 290 | 15 | € 36.405,- | € 8.460,- |
| 2002 | 610 | 23 | € 7.651,- | |
| 2003 | 512 | 14 | € 33.985,- | € 7.828,- |
| 2003 | 223 | 12 | € 8.694,- | |
| 2003 | 511 | 14 | € 33.985,- | € 7.828,- |
| 2004 | 304 | 15 | € 36.395,- | € 8.043,- |
| 2004 | 220 | 13 | € 8.761,- | |
| 2004 | 304 | 15 | € 36.395,- | € 8.043,- |
| 2005 | 251 | 12 | € 36.921,- | € 8.938,- |
| 2005 | 251 | 12 | € 36.921,- | € 8.938,- |
| 2005 | 143 | 10 | € 39.818,- | € 9.840,- |
| 2006 | 225 | 15 | € 37.593,- | € 9.022,- |
| 2006 | 163 | 11 | € 40.740,- | € 9.686,- |
| 2006 | 225 | 15 | € 37.593,- | € 9.022,- |
| 2007 | 181 | 9 | € 37.005,- | € 9.031,- |
| 2007 | 152 | 10 | € 40.392,- | € 9.999,- |
| 2007 | 181 | 9 | € 37.005,- | € 9.031,- |
| 2008 | 150 | 7 | € 37.248,- | € 8.764,- |
| 2008 | 171 | 6 | € 40.504,- | € 10.012,- |
| 2008 | 150 | 7 | € 37.248,- | € 8.764,- |
| 2009 | 251 | 2 | € 35.862,- | € 8.670,- |
| 2009 | 162 | 3 | € 37.809,- | € 10.815,- |
| 2009 | 251 | 2 | € 35.862,- | € 8.670,- |
| 2010 | 45 | 0 | € 35.350,- | € 8.643,- |
| 2010 | 7 | 1 | € 39.287,- | € 8.208,- |
| 2010 | 45 | 0 | € 35.350,- | € 8.643,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 43-LD-SN | |||
| 09-HS-NH | |||
| GV-787-H | |||
| 94-JH-XJ | |||
| 41-HG-PV | |||
| 18-PH-JK | |||
| 16-PJ-JP | |||
| 24-RV-DH | |||
| 46-NX-GB | |||
| 63-HH-GZ | |||
| 07-JG-RN | |||
| 47-PJ-SP | |||
| 75-PD-RJ | |||
| 48-HG-SX | |||
| 86-LR-DN | |||
| PP-930-G | |||
| 45-LT-GP | |||
| 49-PG-DP | |||
| 86-PX-ZP | |||
| J-541-DK | |||
| 57-SJ-NF | |||
| 38-HF-RN | |||
| 24-HT-PZ | |||
| 76-SK-XJ | |||
| 17-PL-VL | |||
| 96-HP-ZR | |||
| 54-LK-BT | |||
| 26-JL-PN | |||
| 97-GS-SP | |||
| 17-PN-XT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 98-JL-XG | 2026-05-20 | |||
| 33-JF-VL | 2026-05-19 | |||
| 10-KGK-6 | 2026-05-14 | |||
| 69-RZ-RH | 2026-05-17 | |||
| 44-JG-DV | 2026-05-15 | |||
| 66-JN-XK | 2026-05-21 | |||
| 60-LS-LS | 2026-05-09 | |||
| 28-TB-BR | 2026-05-20 | |||
| 69-NJ-KV | 2026-05-08 | |||
| 11-GZ-RJ | 2026-05-10 | |||
| 96-LR-ST | 2026-05-10 | |||
| 75-JF-BG | 2026-05-05 | |||
| 96-JN-DD | 2026-05-11 | |||
| 62-JD-XZ | 2026-05-17 | |||
| 28-GN-DK | 2026-05-01 | |||
| 55-PF-SP | 2026-05-15 | |||
| 77-RV-LG | 2026-05-08 | |||
| 76-HF-FP | 2026-05-01 | |||
| 66-GN-NJ | 2026-05-15 | |||
| 37-NX-SJ | 2026-05-03 | |||
| 55-TG-KF | 2026-05-08 | |||
| 38-GK-PT | 2026-05-15 | |||
| 51-NR-RS | 2026-05-04 | |||
| 76-ZG-FV | 2026-04-25 | |||
| 17-HX-VH | 2026-05-08 | |||
| 06-XZR-7 | 2026-04-28 | |||
| 94-PB-BS | 2026-04-25 | |||
| 23-XZ-KL | 2026-04-24 | |||
| 39-XS-JF | 2026-05-09 | |||
| 19-HZ-ZH | 2026-05-07 |