Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 49.558
€ 6.281,-
Nee
2018
2023-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken RJ-123-J is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 49.558 inclusief BTW en BPM. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.565 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1100 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 224 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1565 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2095 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-01-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-01-04 |
| APK vervaldatum | 2027-01-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 29.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
3 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden.
Brandgevaar ook in geparkeerde toestand.
Voertuigeigenaren zullen gewaarschuwd worden, als de onderdelen beschikbaar zijn wordt er een afspraak gemaakt voor het vervangen van de starterdynamo.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 29.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 107.433 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 42 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 633 |
| Periode | 2017-10-02 - 2019-08-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1061 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 15 |
| Aantal import auto's | 399 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 15 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 110 | 36 | € 57.400,- | € 4.339,- |
| 2017 | 6 | 3 | € 51.861,- | € 3.586,- |
| 2017 | 6 | 3 | € 51.861,- | € 3.586,- |
| 2018 | 925 | 361 | € 58.277,- | € 4.601,- |
| 2018 | 24 | 9 | € 54.471,- | € 4.910,- |
| 2018 | 24 | 9 | € 54.471,- | € 4.910,- |
| 2019 | 26 | 2 | € 53.471,- | € 5.994,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TG-709-N | 2026-05-21 | |||
| TJ-593-N | 2026-05-19 | |||
| T-190-LH | 2026-05-12 | |||
| TX-791-T | 2026-05-10 | |||
| XZ-948-L | 2026-05-21 | |||
| RL-185-B | 2026-05-21 | |||
| K-946-NP | 2026-05-08 | |||
| L-271-KS | 2026-05-07 | |||
| L-313-VX | 2026-05-03 | |||
| SZ-686-L | 2026-05-03 | |||
| TZ-757-S | 2026-05-03 | |||
| J-880-FR | 2026-04-30 | |||
| XS-746-F | 2026-04-28 | |||
| TJ-213-V | 2026-04-23 | |||
| L-198-JJ | 2026-04-14 | |||
| ZG-456-R | 2026-04-14 | |||
| XB-787-N | 2026-04-13 | |||
| SB-136-P | 2026-04-11 | |||
| L-794-NJ | 2026-04-09 | |||
| GGV-88-T | 2026-04-06 | |||
| SR-953-N | 2026-04-04 | |||
| P-874-LV | 2026-03-27 | |||
| TL-103-K | 2026-03-06 | |||
| SR-903-N | 2026-03-19 | |||
| S-715-TH | 2026-03-18 | |||
| N-918-FR | 2026-03-18 | |||
| RV-079-S | 2026-03-17 | |||
| TH-763-G | 2023-09-09 | |||
| TV-531-X | 2024-09-12 | |||
| XV-971-J | 2022-09-16 |