Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X5 met kenteken RH-467-Z is op kenteken gezet in 2017. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 160.167. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 381 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2993 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Met 2.265 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 05-12-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 381 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2265 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2945 kg |
| Lengte | 4,89 m |
| Breedte | 1,99 m |
| Hoogte | 1,76 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Eerste registratie | 2017-12-05 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-12-05 |
| APK vervaldatum | 2023-12-05 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW X5 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 22.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 22.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW X5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering.
Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De bestuurdersairbag zal worden vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 22.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 298.511 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 646 |
| Periode | 2013-09-03 - 2018-12-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1040 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 435 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 87 | 43 | € 132.895,- | € 13.704,- |
| 2014 | 378 | 154 | € 133.351,- | € 15.527,- |
| 2015 | 217 | 92 | € 134.544,- | € 15.572,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 131.009,- | € 17.430,- |
| 2016 | 166 | 71 | € 137.085,- | € 16.604,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 135.965,- | € 13.292,- |
| 2017 | 160 | 62 | € 145.674,- | € 18.957,- |
| 2018 | 32 | 13 | € 157.493,- | € 25.558,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SF-292-T | |||
| SF-302-L | |||
| NN-940-F | |||
| K-381-BB | |||
| PL-916-H | |||
| L-848-TS | |||
| ZH-225-B | |||
| GG-128-X | |||
| TT-134-T | |||
| S-173-GF | |||
| SF-584-N | |||
| TJ-655-R | |||
| 4-TJD-65 | |||
| HB-858-P | |||
| K-765-RN | |||
| 4-ZVD-58 | |||
| RT-725-V | |||
| XS-862-V | |||
| J-460-SP | |||
| SZ-426-J | |||
| PN-978-P | |||
| X-895-RH | |||
| KB-559-L | |||
| NB-115-K | |||
| 5-ZBK-37 | |||
| JZ-150-J | |||
| TR-649-F | |||
| RR-097-T | |||
| S-309-JL | |||
| SB-404-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PG-141-G | 2026-05-16 | |||
| PD-186-X | 2026-05-13 | |||
| JR-323-P | 2026-05-01 | |||
| PJ-902-H | 2026-04-24 | |||
| RZ-928-B | 2026-04-16 | |||
| RS-502-B | 2026-04-08 | |||
| GG-431-V | 2026-03-24 | |||
| SB-449-P | 2026-03-23 | |||
| TP-217-J | 2026-03-23 | |||
| 3-ZGF-71 | 2026-03-22 | |||
| KB-024-L | 2022-01-10 | |||
| RB-123-G | 2023-04-21 | |||
| GG768K | 2020-06-09 | |||
| ST-633-H | 2021-07-07 | |||
| KH-863-R | 2021-07-06 | |||
| G-708-NB | 2021-10-01 | |||
| GF-276-J | 2020-05-22 | |||
| KH-413-K | 2022-01-10 | |||
| SH-188-T | 2022-11-05 | |||
| RV-560-S | 2024-05-29 | |||
| NG-983-R | 2024-02-08 | |||
| J-027-NS | 2020-12-25 | |||
| NH-386-G | 2023-01-14 | |||
| SH-053-V | 2022-09-19 | |||
| KH080K | 2020-08-29 | |||
| J844TT | 2021-10-13 | |||
| P-179-GB | 2022-06-04 | |||
| 5-TRZ-68 | 2026-03-02 | |||
| PP-775-N | 2023-08-06 | |||
| T-015-BJ | 2026-02-28 |