Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 48.778
€ 6.942,-
Nee
2018
2022-11-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A6 Limousine met kenteken RH-315-J is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 48.778 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 190 pk. Dit model beschikt over een 1798 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Met 1.645 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1273 dagen in bezit. De APK is geldig tot 15-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1645 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 5,06 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,92 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-03-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-03-30 |
| APK vervaldatum | 2027-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A6 Limousine sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 22.315 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.677 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A6 Limousine
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 22.315,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 107.384 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 649 |
| Periode | 2014-11-05 - 2019-08-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 533 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 47 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 8 | 2 | € 64.062,- | € 4.496,- |
| 2015 | 152 | 17 | € 59.317,- | € 4.772,- |
| 2015 | 3 | 1 | € 54.606,- | € 5.735,- |
| 2015 | 3 | 1 | € 54.606,- | € 5.735,- |
| 2016 | 99 | 16 | € 58.342,- | € 5.192,- |
| 2016 | 4 | 1 | € 50.779,- | € 6.293,- |
| 2016 | 4 | 1 | € 50.779,- | € 6.293,- |
| 2017 | 134 | 7 | € 56.428,- | € 6.277,- |
| 2017 | 3 | 1 | € 55.144,- | € 4.148,- |
| 2017 | 3 | 1 | € 55.144,- | € 4.148,- |
| 2018 | 128 | 5 | € 53.436,- | € 6.794,- |
| 2019 | 12 | 0 | € 55.228,- | € 7.017,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KV-473-F | |||
| TR-302-S | |||
| PX-230-S | |||
| PH-718-K | |||
| RP-474-T | |||
| XJ-188-X | |||
| KJ-610-R | |||
| RP-973-Z | |||
| SZ-604-Z | |||
| P-087-PG | |||
| RP-419-T | |||
| PP-745-D | |||
| GR-267-N | |||
| HF-294-S | |||
| KL-287-B | |||
| RL-138-Z | |||
| 9-ZTL-97 | |||
| PX-295-H | |||
| 4-ZJK-85 | |||
| SJ-500-K | |||
| TD-659-S | |||
| KJ-231-X | |||
| JF-027-N | |||
| NK-712-V | |||
| 7-ZFL-21 | |||
| GL-930-G | |||
| HZ-337-L | |||
| JL-876-V | |||
| GG-391-G | |||
| S-605-HH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GJ-611-L | 2026-05-14 | |||
| GZ-781-D | 2026-05-14 | |||
| NV-522-J | 2026-05-11 | |||
| RP-475-T | 2026-05-11 | |||
| RG-566-R | 2026-05-17 | |||
| JL-886-R | 2026-05-04 | |||
| KL-344-B | 2026-04-30 | |||
| RK-689-N | 2026-04-28 | |||
| 1-ZTZ-69 | 2026-04-25 | |||
| JD-168-J | 2026-04-23 | |||
| Z-514-JX | 2026-04-17 | |||
| HD-489-S | 2026-04-15 | |||
| GF-999-G | 2026-04-13 | |||
| TB-073-V | 2026-04-06 | |||
| RD-515-X | 2026-05-06 | |||
| GB710N | 2026-05-06 | |||
| PJ-174-F | 2026-04-06 | |||
| NS-867-D | 2026-04-01 | |||
| KL-091-B | 2026-04-02 | |||
| NR-625-R | 2026-03-30 | |||
| KL-516-B | 2026-03-30 | |||
| NR-532-N | 2026-04-17 | |||
| TR-753-N | 2026-03-23 | |||
| KJ-808-R | 2026-03-18 | |||
| GF-561-B | 2026-03-14 | |||
| SZ-643-H | 2023-03-20 | |||
| NL-294-B | 2024-06-01 | |||
| RL-160-Z | 2023-02-10 | |||
| PX-745-H | 2022-10-24 | |||
| SK-483-Z | 2023-01-13 |