Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 36.010
€ 6.355,-
Nee
2017
2022-11-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Variant met kenteken RG-784-F is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 36.010. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.1 liter per 100 km. Met een massa van 1.395 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1940 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-11-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-11-14 |
| APK vervaldatum | 2026-11-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | ja |
Volkswagen Golf Variant stationwagen
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 8.684 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf Variant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 8.684,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 250.401 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 554 |
| Periode | 2017-02-03 - 2019-01-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 848 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 203 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 519 | 139 | € 35.983,- | € 4.379,- |
| 2017 | 515 | 79 | € 32.532,- | € 5.773,- |
| 2017 | 515 | 79 | € 32.532,- | € 5.773,- |
| 2018 | 328 | 64 | € 36.639,- | € 4.946,- |
| 2018 | 342 | 34 | € 33.363,- | € 6.354,- |
| 2018 | 342 | 34 | € 33.363,- | € 6.354,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 42.086,- | € 6.946,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PL-303-Z | 2026-05-21 | |||
| Z-304-DX | 2026-05-13 | |||
| RF-690-R | 2026-05-12 | |||
| ST-109-T | 2026-05-12 | |||
| GFX-54-V | 2026-05-13 | |||
| G-252-LS | 2026-05-11 | |||
| L-663-XS | 2026-05-07 | |||
| PX-453-D | 2026-05-12 | |||
| X-324-RX | 2026-05-04 | |||
| NX-872-R | 2026-05-02 | |||
| SK-265-N | 2026-04-20 | |||
| L-244-NR | 2026-04-26 | |||
| RR-570-F | 2026-04-23 | |||
| RR-815-D | 2026-04-22 | |||
| JVD-44-L | 2026-05-21 | |||
| RV-482-D | 2026-04-14 | |||
| PD-453-F | 2026-05-07 | |||
| RK-695-V | 2026-03-28 | |||
| PJ-960-D | 2026-03-17 | |||
| R-138-JL | 2026-03-18 | |||
| TF-210-R | 2026-03-10 | |||
| K-119-BH | 2023-03-20 | |||
| RR-455-G | 2023-06-09 | |||
| SK-333-Z | 2024-03-01 | |||
| RZ-350-F | 2022-04-21 | |||
| RN-569-D | 2021-12-11 | |||
| PJ-926-D | 2022-02-02 | |||
| PJ-259-L | 2022-07-25 | |||
| RF-463-X | 2025-02-24 | |||
| XT-358-B | 2024-05-17 |