Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 27.628
€ 3.444,-
Nee
2017
2024-09-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra Sports Tourer met kenteken RG-688-L is op kenteken gezet in 2017. Destijds had deze Opel een catalogusprijs van € 27.628 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 3.4 liter per 100 km. Dankzij 1.393 kg ligt deze auto stevig op de weg. Deze auto werd op 13-11-2017 voor het eerst geregistreerd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 06-08-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 6.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1393 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-11-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-11-24 |
| APK vervaldatum | 2026-08-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Astra Sports Tourer stationwagen
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 5.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.858 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra Sports Tourer
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er is een softwareupdate beschikbaar waardoor de NOX uitstoot wordt verminderd.
Een hogere belasting van het milieu.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregeleenheid updaten.
De hoofdremcilinder kan verontreinigd raken door materiaaldeeltjes afkomstig van de afdichting van de koppelingshulpcilinder. Deze deeltjes blijven aan de afdichtingen van de hoofdremcilinder plakken en veroorzaken lekkage in de hoofdremcilinder.
Indien het rempedaal langzaam en constant wordt ingetrapt bouwt het remsysteem geen remdruk op, en is er onvoldoende remvermogen en/of blijft het koppelingspedaal hangen of komt langzaam weer omhoog.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het koppelings- en remsysteem controleren, doorspoelen en indien nodig de hoofdremcilinder en koppelingscilinder vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 215.328 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 638 |
| Periode | 2016-04-11 - 2019-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1429 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 41 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 605 | 23 | € 29.352,- | € 3.307,- |
| 2016 | 605 | 23 | € 29.352,- | € 3.307,- |
| 2017 | 618 | 13 | € 30.517,- | € 3.436,- |
| 2017 | 618 | 13 | € 30.517,- | € 3.436,- |
| 2018 | 204 | 5 | € 30.669,- | € 3.749,- |
| 2018 | 204 | 5 | € 30.669,- | € 3.749,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 31.946,- | € 4.007,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 31.946,- | € 4.007,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KZ-995-V | 2026-05-15 | |||
| KL-254-R | 2026-05-21 | |||
| PT-648-S | 2026-05-13 | |||
| JT-613-G | 2026-05-09 | |||
| NG-584-G | 2026-04-15 | |||
| R-381-GT | 2026-05-04 | |||
| NB-717-J | 2026-05-05 | |||
| KD-949-N | 2026-05-01 | |||
| NK-867-K | 2026-04-15 | |||
| KH-344-Z | 2026-04-12 | |||
| PB-754-Z | 2026-04-10 | |||
| RZ-756-Z | 2026-04-18 | |||
| RF-421-R | 2026-03-26 | |||
| PX-638-B | 2026-03-26 | |||
| NG-047-P | 2026-03-12 | |||
| KH-354-L | 2021-01-29 | |||
| RN-699-N | 2025-03-01 | |||
| JT-669-G | 2022-04-13 | |||
| J-455-GK | 2022-12-28 | |||
| KT-157-B | 2021-05-25 | |||
| NG-828-R | 2024-04-03 | |||
| PH-930-G | 2023-03-14 | |||
| KV-853-R | 2021-05-22 | |||
| RV-860-G | 2024-06-07 | |||
| KR-631-N | 2021-04-16 | |||
| KX-058-F | 2023-03-06 | |||
| ND-657-S | 2022-10-06 | |||
| KP-867-K | 2023-12-29 | |||
| KK-398-G | 2023-02-25 | |||
| PN-182-L | 2021-12-15 |