Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken R-198-NS is op kenteken gezet in 2009. Dit voertuig is in oktober 2022 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 90 pk. De motor heeft een inhoud van 1364 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Astra bedraagt 178 km/h. Met een massa van 1.240 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 2 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-08-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 2.700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1735 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-03-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-10-29 |
| APK vervaldatum | 2026-08-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Geïmporteerd naar Nederland
Na 13 jarenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 dagenBij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten.
Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten.
Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 1.895,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 211.694 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1004 |
| Periode | 2004-03-25 - 2010-11-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4408 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 591 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 1408 | 52 | € 22.752,- | € 4.057,- |
| 2004 | 1408 | 52 | € 22.752,- | € 4.057,- |
| 2005 | 872 | 87 | € 21.075,- | € 4.483,- |
| 2005 | 8 | 0 | € 22.012,- | € 4.931,- |
| 2005 | 872 | 87 | € 21.075,- | € 4.483,- |
| 2006 | 40 | 7 | € 24.460,- | € 4.447,- |
| 2006 | 772 | 96 | € 20.170,- | € 4.352,- |
| 2006 | 772 | 96 | € 20.170,- | € 4.352,- |
| 2007 | 27 | 3 | € 22.875,- | € 4.551,- |
| 2007 | 453 | 50 | € 21.282,- | € 4.139,- |
| 2007 | 453 | 50 | € 21.282,- | € 4.139,- |
| 2008 | 372 | 80 | € 21.319,- | € 3.571,- |
| 2008 | 371 | 79 | € 21.319,- | € 3.566,- |
| 2008 | 21 | 5 | € 22.095,- | € 3.940,- |
| 2009 | 498 | 211 | € 20.740,- | € 3.002,- |
| 2009 | 22 | 11 | € 23.438,- | € 3.230,- |
| 2009 | 497 | 210 | € 20.740,- | € 3.000,- |
| 2010 | 33 | 15 | € 19.978,- | € 2.295,- |
| 2010 | 33 | 15 | € 19.978,- | € 2.295,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 86-SJ-FG | |||
| 80-SX-KZ | |||
| 20-GLR-6 | |||
| 79-PG-TX | |||
| 17-PT-VN | |||
| 64-XH-RV | |||
| 56-PZ-LR | |||
| 37-SP-VN | |||
| 49-RK-ZR | |||
| 83-KFH-5 | |||
| 26-PB-HL | |||
| 46-PP-BN | |||
| 07-PP-KN | |||
| 16-PK-JH | |||
| 40-PP-SP | |||
| 63-XV-HG | |||
| JP-468-P | |||
| 29-XX-GK | |||
| 94-GFV-3 | |||
| G-873-KN | |||
| N-105-PG | |||
| 19-XF-XN | |||
| JZ-444-L | |||
| 91-XJ-FH | |||
| 79-KBV-1 | |||
| TZ-531-Z | |||
| SJ-918-F | |||
| 64-KFF-2 | |||
| JPT-70-F | |||
| H-334-ZX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 80-RP-NG | 2026-05-15 | |||
| 64-SL-KZ | 2026-05-20 | |||
| 53-PP-NX | 2026-05-19 | |||
| 44-PT-ZP | 2026-05-09 | |||
| PP-686-J | 2026-05-16 | |||
| K-708-VK | 2026-05-15 | |||
| 06-JTJ-8 | 2026-05-20 | |||
| J-285-DR | 2026-05-23 | |||
| 67-RT-JJ | 2026-05-23 | |||
| 78-PH-NG | 2026-05-23 | |||
| 17-TJ-JT | 2026-05-18 | |||
| 08-PH-BJ | 2026-05-15 | |||
| 17-ZH-ZN | 2026-05-15 | |||
| 02-ZG-DT | 2026-05-14 | |||
| 93-PV-LG | 2026-05-15 | |||
| 15-SX-FK | 2026-05-10 | |||
| 64-XD-VB | 2026-05-06 | |||
| 46-SK-SF | 2026-05-05 | |||
| JG-941-F | 2026-05-05 | |||
| 52-SP-RP | 2026-05-04 | |||
| 31-SH-RX | 2026-05-04 | |||
| 59-PD-GJ | 2026-04-30 | |||
| 08-NX-TH | 2026-04-24 | |||
| 78-PJ-VL | 2026-04-13 | |||
| 22-RD-LJ | 2026-04-23 | |||
| 13-PV-LH | 2026-04-22 | |||
| 88-SJ-VJ | 2026-04-15 | |||
| TD-327-F | 2026-04-14 | |||
| 40-XS-DD | 2026-04-03 | |||
| 89-TD-DP | 2026-03-30 |