Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 15.678,-
Ja, 2022
2006
2024-02-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X3 met kenteken R-071-NL is afkomstig uit het bouwjaar 2006. In oktober 2022 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 192 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2494 cc motor met 6 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 208 km/h. Met 1.815 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De huidige eigenaar heeft deze auto al 824 dagen in bezit. De APK is geldig tot 13-02-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 3.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1815 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2240 kg |
| Lengte | 4,57 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,80 m |
| Tenaamstelling | 2024-02-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-04-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-10-18 |
| APK vervaldatum | 2027-02-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW X3 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 6.945 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW X3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator.
Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbag vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 6.945,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 170.872 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 812 |
| Periode | 2004-03-24 - 2006-08-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 148 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 239 | 39 | € 74.884,- | € 15.987,- |
| 2004 | 89 | 15 | € 67.404,- | € 14.397,- |
| 2004 | 89 | 15 | € 67.404,- | € 14.397,- |
| 2005 | 190 | 29 | € 65.544,- | € 16.507,- |
| 2005 | 38 | 9 | € 60.033,- | € 13.534,- |
| 2005 | 38 | 9 | € 60.033,- | € 13.534,- |
| 2006 | 114 | 26 | € 68.076,- | € 16.194,- |
| 2006 | 21 | 4 | € 62.123,- | € 14.955,- |
| 2006 | 21 | 4 | € 62.123,- | € 14.955,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 64.760,- | € 17.102,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 53-RG-XP | |||
| 94-PF-HL | |||
| 81-RZ-HS | |||
| 13-RD-PB | |||
| 90-PT-FJ | |||
| 8-KHG-14 | |||
| JG-548-F | |||
| 73-PN-FJ | |||
| 16-PB-LS | |||
| 41-ST-XK | |||
| H-361-TN | |||
| 88-RJ-LK | |||
| 58-RT-SV | |||
| 93-PN-DH | |||
| RS-505-P | |||
| 02-SF-ZK | |||
| K-349-BT | |||
| 15-PK-DN | |||
| 35-PK-BH | |||
| 03-PX-NT | |||
| 55-SB-VX | |||
| 40-PK-NR | |||
| 75-TD-KG | |||
| 16-RB-TH | |||
| 28-PH-DF | |||
| 84-PB-RS | |||
| 11-RF-JV | |||
| 92-NX-HS | |||
| 78-SG-FH | |||
| 64-RF-FT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 14-RF-FV | 2026-05-19 | |||
| 78-RZ-GS | 2026-05-15 | |||
| 17-PN-NF | 2026-05-21 | |||
| 81-RH-ZS | 2026-05-09 | |||
| 31-SR-KX | 2026-05-16 | |||
| 9-ZRR-23 | 2026-05-04 | |||
| XK-857-S | 2026-05-01 | |||
| 93-PS-NL | 2026-05-04 | |||
| 05-RN-FZ | 2026-04-21 | |||
| 72-RN-BT | 2026-04-21 | |||
| G-962-NZ | 2026-04-20 | |||
| 5-ZBZ-94 | 2026-04-20 | |||
| 13-TG-HF | 2026-04-19 | |||
| 57-RV-NN | 2026-04-16 | |||
| 75-SN-SH | 2026-04-18 | |||
| 03-PX-NN | 2026-04-14 | |||
| 57-SB-SG | 2026-04-07 | |||
| 57-PR-BK | 2026-04-06 | |||
| K-642-GB | 2026-04-02 | |||
| 29-PD-LD | 2026-03-28 | |||
| 54-RSN-6 | 2026-03-26 | |||
| 28-GVT-2 | 2026-03-25 | |||
| 31-PD-LD | 2026-04-09 | |||
| 99-PF-HL | 2026-03-13 | |||
| R-450-RT | 2026-03-12 | |||
| 13-PN-RB | 2026-03-11 | |||
| 89-RD-SF | 2021-08-13 | |||
| 47-HKV-1 | 2020-12-01 | |||
| 13-SZ-GT | 2025-09-04 | |||
| 71-TB-RJ | 2023-02-08 |