Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 31.200
€ 3.385,-
Ja, 2022
2018
2023-04-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Abarth 500C met kenteken R-048-LH is op kenteken gezet in 2018. Dit voertuig is in november 2022 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Abarth was € 31.200. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 146 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1368 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 210 km/h. Met een massa van 1.150 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1142 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 03-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1430 kg |
| Lengte | 3,65 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-07-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-11-08 |
| APK vervaldatum | 2026-07-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Abarth 500C hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 17.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 16.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Abarth 500C
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 17.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 65.134 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 464 |
| Periode | 2016-06-30 - 2022-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 769 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 44 |
| Aantal import auto's | 383 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 44 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 86 | 43 | € 27.586,- | € 3.596,- |
| 2016 | 85 | 42 | € 27.609,- | € 3.631,- |
| 2017 | 191 | 97 | € 28.757,- | € 3.081,- |
| 2017 | 190 | 97 | € 28.757,- | € 3.081,- |
| 2018 | 198 | 97 | € 30.589,- | € 3.830,- |
| 2018 | 196 | 95 | € 30.590,- | € 3.857,- |
| 2019 | 200 | 97 | € 34.331,- | € 4.195,- |
| 2019 | 199 | 96 | € 34.357,- | € 4.211,- |
| 2020 | 33 | 17 | € 33.375,- | € 4.615,- |
| 2020 | 31 | 15 | € 33.469,- | € 4.814,- |
| 2021 | 48 | 25 | € 29.320,- | € 4.382,- |
| 2021 | 45 | 22 | € 29.165,- | € 4.555,- |
| 2022 | 13 | 7 | € 29.625,- | € 4.310,- |
| 2022 | 12 | 6 | € 29.856,- | € 4.658,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KFR-36-X | |||
| XB-448-N | |||
| X-019-HK | |||
| X-894-VG | |||
| Z-191-RD | |||
| HTG-42-G | |||
| H-903-FH | |||
| J-068-FF | |||
| JGJ-66-J | |||
| XT-258-V | |||
| HLF-54-S | |||
| KFP-52-T | |||
| GFN-51-F | |||
| K-401-ND | |||
| K-679-PF | |||
| JXZ-94-S | |||
| JRG-99-B | |||
| J-875-DP | |||
| N-493-KV | |||
| KS-346-X | |||
| X-194-LV | |||
| GHL-89-P | |||
| T-125-GF | |||
| KHP-42-R | |||
| G-503-XB | |||
| HFH-58-R | |||
| L-619-KF | |||
| X-935-GL | |||
| JLX-38-D | |||
| TG-397-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GLZ-09-J | 2026-04-28 | |||
| RZ-606-D | 2026-05-13 | |||
| N-099-TR | 2026-05-06 | |||
| Z-832-PX | 2026-05-02 | |||
| KGH-28-L | 2026-05-01 | |||
| S-660-NP | 2026-04-30 | |||
| SX-026-Z | 2026-04-18 | |||
| JZL-39-Z | 2026-04-16 | |||
| S-798-TH | 2026-04-14 | |||
| H-671-XP | 2026-04-04 | |||
| H-544-PX | 2026-04-03 | |||
| L-600-VK | 2026-04-01 | |||
| HLK-53-K | 2026-04-01 | |||
| HFV-36-L | 2026-03-31 | |||
| L-421-VN | 2026-03-28 | |||
| SF-831-B | 2026-03-25 | |||
| H-069-KN | 2026-03-23 | |||
| L-103-GN | 2026-03-22 | |||
| HPD-53-D | 2026-03-21 | |||
| HKX-25-L | 2026-03-16 | |||
| G-673-NZ | 2026-03-11 | |||
| JLD-02-T | 2026-03-10 | |||
| X-088-RK | 2026-03-09 | |||
| H-467-FG | 2026-03-09 | |||
| TL-778-H | 2022-08-15 | |||
| S-182-RF | 2023-08-18 | |||
| H-077-TK | 2022-02-06 | |||
| ZF-558-N | 2023-09-16 | |||
| L-729-DL | 2023-03-18 | |||
| XR-856-T | 2024-04-03 |