Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 25.711
€ 1.439,-
Ja, 2018
2014
2022-11-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken PZ-696-D is afkomstig uit het bouwjaar 2014. In februari 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze SEAT was € 25.711. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1395 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.224 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 120 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1224 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1740 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-08-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-02-20 |
| APK vervaldatum | 2026-09-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 8.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.600 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Leon
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 8.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 184.473 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 689 |
| Periode | 2013-06-11 - 2015-05-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 937 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 33 |
| Aantal import auto's | 464 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 33 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 431 | 207 | € 26.272,- | € 1.766,- |
| 2013 | 429 | 205 | € 26.268,- | € 1.774,- |
| 2014 | 501 | 254 | € 26.598,- | € 1.869,- |
| 2014 | 500 | 253 | € 26.596,- | € 1.873,- |
| 2015 | 5 | 3 | € 27.058,- | € 1.706,- |
| 2015 | 5 | 3 | € 27.058,- | € 1.706,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GSG-27-R | 2026-05-15 | |||
| JRT-38-D | 2026-05-21 | |||
| JZK-22-L | 2026-04-15 | |||
| KFG-04-T | 2026-04-11 | |||
| P-462-HP | 2026-05-14 | |||
| H-171-FZ | 2026-05-13 | |||
| N-922-BK | 2026-05-04 | |||
| T-149-RZ | 2026-04-11 | |||
| R-238-LD | 2026-04-20 | |||
| X-345-RT | 2026-04-15 | |||
| S-755-VZ | 2026-05-13 | |||
| S-288-LZ | 2026-05-13 | |||
| 8-SNR-27 | 2026-04-24 | |||
| L-085-NK | 2026-03-31 | |||
| HXZ-87-S | 2026-03-28 | |||
| XS-740-F | 2026-03-23 | |||
| H-053-LL | 2026-03-21 | |||
| HXV-09-Z | 2026-04-05 | |||
| PH-848-X | 2026-03-17 | |||
| 6-SKT-86 | 2026-03-13 | |||
| JSF-97-V | 2026-03-12 | |||
| P-249-KG | 2024-02-06 | |||
| GS-242-T | 2022-05-18 | |||
| GS-823-N | 2022-12-17 | |||
| 7-XLT-36 | 2025-02-24 | |||
| S-465-RF | 2023-03-25 | |||
| S-811-KX | 2023-04-03 | |||
| GS-802-N | 2022-03-15 | |||
| J-421-GF | 2020-09-21 | |||
| J-197-GT | 2020-12-26 |